www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Co s dírou v chladiči?
Autor: maca (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2005 12:43

Zdravím, mám na chladiči prasklej takovej ten boční plastovej díl, hnedka u vývodu k termostatu. Dá se to něčím slepit, nebo je to na výměnu chladiče?
Kadett 1.8 GSi , r.v.86

Re: Co s dírou v chladiči?
Autor: KDR (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 05:51

Myslím, že by to mohlo jít zavařit. Pokud se nepletu, tak to je polypropylen a ten se dá lehce svařit....

Re: Co s dírou v chladiči?
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 07:30

prdlou plastovou vaničku je nejlepší nechat vyměnit a nebo sehnat jinej chladič, jsou sice různý lepidla, ale pak už se na to nemůžeš nikdy na 100% spolehnout, zvlášť u GSi bych to neriskoval

Re: Co s dírou v chladiči?
Autor: gallo- (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 07:59

Souhlasím s KDR. Já měl lepený chladič na více místech a sloužil dobře, než jsem ho rozstřelil. Zanes to nějakému plastolepovi, pokud je trochu zručný tak Ti to zalepí. Jsou dokonce takoví, kteří se specializují na chladiče. Zdar R.

Re: Co s dírou v chladiči?
Autor: Demure (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 11:59

Normálně to lepjej nebo svařujou, ale víc nabízej lepení. Odneseš jim to a vratěj ti do dvou dnů slepenej. Mě to ale po půl roce zase prasklo v tom spoji, takže bych tomu moc nevěřil. Cena opravy je téměř podobná novému z vrakáče.

Re: Co s dírou v chladiči?
Autor: maca (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 17:36

THX za odpovedi, tedka to zkousim lepit tak nak amatersky, tak dyztak poreferuju :-)

Re: Co s dírou v chladiči?
Autor: Tairo (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 10:40

mam urvany chladic v jednom zavesu a porad mi tam unika malinko para (nicmene to staci na to, abych musel cca po 14 dnech dolevat). Lepene to bylo vsim moznym, ale nakonec jdu do noveho chladice, vsechno to lepeni bylo jen ztratou casu.

Re: Co s dírou v chladiči?
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 14:02

Tairo: Mlčím a tiše souhlasím !Nemá cenu to lepit,cínovat atd

Re: Co s dírou v chladiči?
Autor: maca (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2005 16:59

Taxem to na radu znamyho v mototechne zalepil dvouslozkovym Altecem zevnitr i zvenku, a zatim to vypada dobre (tuky tuk na drevo :-))



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    *******   **    **  ********  ******** 
 **     **  **     **   **  **   **           **    
 **     **  **           ****    **           **    
 ********   ********      **     ******       **    
 **         **     **     **     **           **    
 **         **     **     **     **           **    
 **          *******      **     ********     **    
Powered by Phorum.