www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Vrakovište v Brně?
Autor: Bora (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 07:50

Kam na vrakoviště v Brně a okolí pro díly na Kadeta? Dík.

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 08:29

Na Zvonarce je male vrakoviste a Kadettu tam maji nekolik. Za bocni okno na tridveraka chtel 600Kc. Ostatni vrakoviste mi pripadnou ze nestoji za nic, vsude chteji nekrestanske penize.
Jo a za Ceskou smer Svitavy je docela velky vrakoviste.

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Georgino (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 09:52

Byl jsem na vrakovišti v Žebětíně, ale nic moc. Pak je jedno ve Slatině, kousek za Slatinským vlakovým nádražím. Ale je tam divná obsluha a hlavně chtějí obrovský peníze. Zkus tu Zvonařku.

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 09:57

Chlapi kde to je na te Zvonarce ? Tama jezdim dost casto ale vrakace jsem si nevsim.

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 13:33

Je to hned za benzinkou (jak jsou dve naproti sobe) vedle autobazaru.

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Mira (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 19:04

Kluci nevite jestli tam nemaj nejake GSI?

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 22.03.2006 15:30

Zdar chlapi,nevíte náhodou,kde v Brně mají vrakoviště dodávek,malých náklaďáků,atd?

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Jura_X14XE_AstraG/2000 (IP zapsáno)
Datum: 22.03.2006 20:48

Docela velké i ze samotného názvu MAXIVRAKOVIŠTĚ je v Holubicích u dálnice při sjezdu na Slavkov u Brna, ale má zkušenost je, že obsluha je tak trochu jak na dalekým východě a ceny zase naopak ze šíleného západu. Nevím pro koho to šílené sídlo vlastně stále budují. Pro normální lidi mi to ale nepřijde. Měl jsem z toho dost rozpačité pocity, jestli náhodou nejde o pračku hráchu.



Jura

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2006 14:05

To Mira: Co potřebuješ na GSi? o pár věcech bych věděl. Kdyžtak mě napiš na mail misut@kadett.cz

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Georgeeno (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2006 12:18

Maxivrakoviště u Holubic - souhlas s Jura_X14XE_AstraG/2000. Když ale něco nutně potřebuješ, tak se nedá nic dělat...:-(

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: pavelp (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2006 18:43

Zdravím, když jsem sháněl něco na Astřičku, tak přímo v Brně dost bída. Ale celkem blízko je vrakáč u Ivančic směr Padochov, dále potom u Rajhradu (u kláštera, tam když jsem byl nedávno, bylo tam pár Oplů - Corsa, Vectra, a nějaký Kadety. Chtěl jsem jen drobnosti do světel - nic za to nechtěl. Dále potom ještě je vrakáč cca 2Km od Rajhradu v Holasicích, tam taky byly asi 2 oplíky, ale hodně zrušené. Pokud něco chcete je asi lepší zavolat jestli je to k mání

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2006 19:19

tak já přidám místa co znám já - jeden vrakáč je v černovicích, jak je celní sklad (vzadu u pískovny, kdyby někdo chtěl tak mu vysvětlím cestu), a pak je další v modřicích za gigasportem - projet kolem čističky dozadu a tam nalevo je vrakoviště..

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2006 19:24

To celerak: no vzadu v černovicích směrem na pískovnu........tam jsou áčka né? :-))) To je maxivrakáč!

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2006 08:31

Mišut: skoro grinning smiley áčka sou nahoře na kopci, vrakáč je dole, tak je možný že tam některý auta pustí z kopce a ony se tak omlátí, že to pak je už vrak grinning smiley


jinak na srazy nechodí nikdo, ale jak jde o vrakoviště, to je tu najednou lidí z Brna a okolí.... sad smiley

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: K. (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2007 15:43

Ahojky pénové nevíte kde se dá v Brně sehnat starej pojizdnej W... Brouk né drahej???

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Jarek (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2007 18:58

Zdravím lidičky nevíte kde seženu nějakej solidní výfuk za solidní cenu novej je moc drahej:-)a v holubicích jsou moc drazí!! a u té zvonařky chtělo by to upřesnit kde to tam je:-) ani nevím že tam nějakej je.

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Tomáš Tuček (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2007 08:43

Dobrý den,
nemáte někdo blinkry přední na OPEL KADETT? Díky za info.

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: martin 1 (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2007 13:58

Tuším že to sem nepatří, ale když už je dotaz tak jo, měl bych je mít, ale nevím v jakém jsou stavu, ale mám doma rozebrané dva Kadetty, tak cinkni, jsem z Brna. Martin 608717624

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Alena (IP zapsáno)
Datum: 03.04.2008 08:57

Georgeeno napsal(a):

Dobry den,
prosim neviete mi niekto poskytnut tel.cislo alebo oficialnu stranku na vrakoviste u holubic??? Nejako sa k tomu nemozem dopracovat sad smiley
dakujem Vam
-------------------------------------------------------
> Maxivrakoviště u Holubic - souhlas s
> Jura_X14XE_AstraG/2000. Když ale něco nutně
> potřebuješ, tak se nedá nic dělat...:-(

Re: Vrakovište v Brně?
Autor: Vašek (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2010 07:36

Vrakoviště Brno , Poděbradova 95, Královo Pole , Otevřeno PO - Pá 8 - 16 hod
www.vrakoviste-brno.cz
Různé náhradní díly . Ekologická likvidace aut . Odtahová služba . Vyřadíme za Vás auto z registru motorových vozidel .
Prodej použitých náhradních dílů. Auta stará i nová . Od Trabanta , Škodovky až po Octávii . Volejte tel . 608 030304

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
       **  **     **  ********         **  **      ** 
       **  **     **  **     **        **  **  **  ** 
       **  **     **  **     **        **  **  **  ** 
       **  *********  ********         **  **  **  ** 
 **    **  **     **  **     **  **    **  **  **  ** 
 **    **  **     **  **     **  **    **  **  **  ** 
  ******   **     **  ********    ******    ***  ***  
Powered by Phorum.