www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2006 05:18

Ne jasně možná jsem se nechal unést a beru to co píšeš. Tak ale proč Opel dělá tak "blbý" auta že jim nestačí cífka, kondik a kladifko. 7 ŘJ to mi připadá jak věta " Prouza vy musíte bejt úplně blbej, když musíte mít 2 vysoké školy a nestačí vám 5 tříd základky. Ne to si dělám srandu a pokrok holt nezastavíme.

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: Božek (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2006 09:06

Zapomínáte na jednu zásadní věc, která se víceméně u těchto "značkových " servisů opakuje. A to je, že se nejdená o opraváře, ale výměňáře.

Pro ty, kdo by chtěli oponovat přidávám informaci, že toto není můj názor, ale strohá informace za kterou si stojím já i moje 11letá praxe se 3 vlastními auty a 8 firemními, a cca 14 vyzkoušenými servisy.

Jaké je skóre? 4 špičkoví garážníci, kteří se neleknou ani popisek v korejštině a 1 značkový servis, kde pochopili, že nutně se slovo OPRAVIT musí shodovat se slovem VYMĚNIT.

Taky názor....

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2006 04:37

To Božek: To máš naprostou pravdu! Do značkového servisu totiž už málokdo jede třeba s kadettem nebo s favoritem apod., a to má za následek že tam jezdí převážně novější auta u kterých to je už všechno zpravidla o elektronice a tam už toho moc neopravíš! Je mě jasný že tím nemáš na mysli opravovat nějaký čidlo , ale třeba takový ty běžný věci jako že ti nedobíjí altík, nef. startér atp. tak ty se většinou opravují pokud nejsou už totálně po smrti a je lepší vzít nějakej repasovanej.
Druhá věc je taky ta že se ti nikdo nebude vyvařovat třeba s uhnilým ramenem nebo se shnilýma lemama. Odmítl bys totiž tu cifru zaplatit!
A pak taky ten servis si zachovává jakousi úrověň, takže nějaký bastlení kde se přidělá nárazník na eskapásku a omotá se izolačkou ti taky nikdo neudělá.No a v neposlední řadě to je pro ně samozřejmě výhodnější.

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2006 20:02

Standa: mě v Opel v Brně, když jsem potřeboval kvůli přepisu auta, bez problému, a hlavně ZDARMA napsali doklad, že ten a ten motor se do auta s VIN mého auta od roku výroby toho a toho tam montoval a měl sem po problému, hlavně to bylo zdarma, takoví byli hodní, toť zase moje zkušenost s Opel servisem v Brně

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2006 19:06

To celerak: A u jakýho dealera byls v Brně? V BS nebo v ASKU?

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 03.04.2006 21:50

Výbojka do xenonu za 5tis?8) To je vtip?

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2006 06:55

TO Pepíno: Dobře tak přesněji řečeno za 4 a půl. :-)

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2006 07:59

Mišt: Vždyt výbojky se daj sehnat kolem 4 stovek smiling smiley

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: jiml (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2006 10:38

Tady "statnej" chlap nepomůže! Srba servis je šmejd největší a ten na Ořechovské, je všech sviní unikát! Také jsem z Prahy a jezdím ke Zralýmu ve Stodůlkách, dělá jen Oply.

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: Dall (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2006 05:55

Slyšel jsem vyprávět člověka kterýmu u Srby drnčení tlumiče výfuku na vyřešili přidáním samořezného šroubu. To že ten šroub prošel skrz plech až do rezervy je v tu chvíli netrápilo.....

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: Kingswood (IP zapsáno)
Datum: 08.05.2007 13:39

Davam ti plne za pravdu. Zneuzivani slusnych lidi je neuveritelny. Je zapotrebi si na ty grazly doslapnout i za tu cenu, ze na ne posles plicajty a nebo TV media.

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2007 21:47

To vůbec nechce policajty nebo media, to chce pořádnej klacek.

Re: Neseriózní jednání v Srba servisu
Autor: jojo (IP zapsáno)
Datum: 20.06.2017 16:46

Opel Vivaro 66kW, před několika lety, když měl srba servis v Řeporyjích, jsem BOHUŽEL dal auto s vadným vstřikem do tohoto pochybného podniku. Největší chyba mého života!!!!!!!!! Po cca dvaapůl měsíce jsem vykopal auto zpět, po různých nesmyslných jednáních na mé drzé otázky co je s autem. Zaplatil jsem cca 43 000,- tis. Naůčtovali mi i zničený přípravek na demontáž vstřiku, vstřik nevyndali. Po hledání na internetu jsem se domluvil s člověkem, který vstřik v S. servisu vyndal, musel jsem ho zaplatit extra, po dvou měsících vstřik povylezl, opět oprava v jiném servisu. Dnes si na mě po letech jejich databáze vzpoměla a pozvala mě na prohlídku před TK. Myslí si pan Srba a jeho rodinný podnik že je to vhodné?!!!!! Dělá si ze mě srandu, nebo mě po letech chce zase oškubat??????????????????????

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********  **               ** 
  **   **    **   **   **        **    **         ** 
   ** **      ** **    **        **    **         ** 
    ***        ***     ******    **    **         ** 
   ** **      ** **    **        *********  **    ** 
  **   **    **   **   **              **   **    ** 
 **     **  **     **  ********        **    ******  
Powered by Phorum.