www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Dotaz ke sprintům
Autor: Pavell (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2005 19:38

Halóóó Demure, tak co dáme někdy ten soukromej sprintík? Abys neříkal že sériová Astra nemůže porazit kadetta:-) Dneska jsem přijel z JH sprint tuningu v Jindřichově Hradci a myslim že ta časomíra v Milovicích byla přesná! 7 místo z 29 a to tam byli strojovny jako Civic Type R nebo Sunny GTi, takže sedmé místo s Astrou je celkem slušný.

Re: Dotaz ke sprintům
Autor: Admin (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2005 21:04

Casomira byla velice presna, rekl bych byla maximalne presna, jake byly jeji moznosti :-)
Pristi sraz uz snad bude naprosto presna laserova casomira, pracuje se na tom.

Kazdopadne neda se tvrdit, ze nejake auto s vyssim vykonem automaticky porazi to slabsi. Zalezi i na jinych vecech, napr. jak tu nekdo psal na opotrebeni motoru, pneumatikach atd.. Ale co je nejdulezitejsi, hodne zalezi na ridici. Tu vyteznou Astru jsem sledoval a uz od pohledu jezdila, jak bych to nejlepe popsal, s takovou lehkosti, no radost pohledet.

Takze priste vam to presne zmerime a uvidi se.

Re: Dotaz ke sprintům
Autor: Pavell (IP zapsáno)
Datum: 22.05.2005 20:04

To Admin: Jéééé já to vyřídim mojí Astřici ta bude mít radost za tu pochvalu:-)

Re: Dotaz ke sprintům
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 09:52

To Pavell > Jsem z Prahy a sprinta klidně dát můžem, ale raději bych počkal na příští Milovice když tam bude ta laserová časomíra :-) Jinak sedmé místo je slušný. Já byl na Mimoni ze 40. aut na místě 9. A předemnou byly ty samy auta(civic, sunny, type-r).

Re: Dotaz ke sprintům
Autor: oplík.jeník (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 09:53

To mě vyklepnul standa, ale není se čemu divyt, jen jsem dojel do prahy a levej čep řízení v prd... a zkuste sprintovat s autem ve kterým se mi klepe volant od 75km/h, právě už jde muj kadetík do garáže a bude se lečit

Re: Dotaz ke sprintům
Autor: Pavell (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 18:11

To Demure: Ok to je rozumný počkáme do příštích Milovic a uvidíme. Jinak si myslim že s C20XE asi nepůjde jen tak porazit Civica Type-R, která má už od série o 50KW víc. To pak asi jen Nitro:-)

Re: Dotaz ke sprintům
Autor: Petr F. (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 18:17

Měl tam někdu v kadettu C20LET?????

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  ********  ********   **    **  ******** 
 **  **  **  **        **     **   **  **   **       
 **  **  **  **        **     **    ****    **       
 **  **  **  ******    ********      **     ******   
 **  **  **  **        **            **     **       
 **  **  **  **        **            **     **       
  ***  ***   **        **            **     ******** 
Powered by Phorum.