www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Astra ze zahraničí
Autor: josef (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2005 08:44

fee: no dík. já mám hlavně furt nějakej dojem, že s tím byly nějaký zádrhele, jakože nový otypování přwes zastoupení firmy, pak přes MV, snad i min. dopravy...., pak že uznávali jen ročníky mladší než 5 let. toho se bojím. Abych nezaplatil za něco, co pak nebude uznaný.

Re: Astra ze zahraničí
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2005 08:47

Pokud já teda vím (říkal mi kamarád co tahá auta), tak u nás není problém přihlásit auto do 8 let stáří. Jenom bacha na to, aby za hranicema bylo řádně odhlášeno.

Re: Astra ze zahraničí
Autor: Láďa (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2005 09:28

josef - to co popisujes by bylo pokud by auto bylo starsi nez tech 8 let. Potom je to pakec, stoji to dost penez a Astra by myslim ani prihlasit nesla. Kdyz bude auto poprve uvedeno do provozu v 07/97 a pozdeji, tak je to jak pisou ostatni. Kdyz to neni kradeny nebo jinak nepovolene predelavany, tak to jde celkem v pohode.

Re: Astra ze zahraničí
Autor: josef (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2005 10:11

Jo, díky. Já si to asi někde vyhledám přímo v zákonech a vyhláškách - abych měl jasno. Nakonec, když jsme v tý EÚ, taky by tohle všechno správně mělo bejt dávno zrušený, žejo.
Mám ale blbou zkušenost svýho známýho, kterej takhle na radu "přitahovačů" koupil nádhernou zachovalou Hondu, že si udělá přestavbu za svou Hondu, která už byla teda dost "jetá". Chtěl to všechno legálně, a chtěl to i zaplatit. Všichni tvrdili, že to je brngačka, ale nakonec, po tisíci běháních po ouřadech a úplatcích, si nakonec za tři kila na vesnici vod kováře nechal přerazit číslo na kastli, zamatal ho blátem s volejem, a jezdí...

Re: Astra ze zahraničí
Autor: EDA (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2005 10:16

V příspěvku od autora brodo říká: Pozor na motor 1,6- 16ventil. Rád bych věděl proč. Dík za vyjádření.

Re: Astra ze zahraničí
Autor: Láďa (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2005 10:23

Dost lidí si stěžuje na poměrně velkou spotřebu oleje u těchto motorů (1.6 16V). Záleží na "šťastné ruce" při koupi. Prý to bývá často způsobeno používáním méně kvalitních olejů předchozími majiteli.

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********   *******   **    **   ******  
  **  **   **    **  **     **  ***   **  **    ** 
   ****        **           **  ****  **  **       
    **        **      *******   ** ** **  **       
    **       **             **  **  ****  **       
    **       **      **     **  **   ***  **    ** 
    **       **       *******   **    **   ******  
Powered by Phorum.