www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: 1234567Následující
Aktuální stránka: 1 z 7
Akce "Trika"
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2006 15:23

Nazdar kamarádi
po domluvě s Rogerem a Standou, jsem začal pracovat na další etapě přípravy klubových triček,abychom na jarní sraz měli nová,pěkná a hlavně jednotná trika.
Jde o to, co a jak na trika umístit.Návrh je zatím asi takovej, že by se zachovala stávajicí loga s tím, že by bylo vhodné ,a já osobně předpokládám i moc hezké, doplnit na triko NICK člena.Nick by bylo možno dát buď na zadní díl ve větším rozměru, nebo na přední stranu v menším velikosti .
Teď hlavně záleží na nás všech, jak s edomluvíme, jaká trička a co na ně.Já osobně bych byl pro variantu, při které budou loga na trika vyšitá.To z toho důvodu, že toto zpracování nejdéle vydrží.Trika buď obyčejná-krátký rukáv bez límečku, nebo ,což by bylo asi lepší, s límečkem .
Chtěl bych Vás požádat o vyjádření,případné návrhy co na trika dát, v jakém provedení.
Zatím mám nabídku na zhotovení vyšívek dle stávajicího trika.

Obrázky návrhů dodám později, zatím to u mně z neznámích důvodů nejde :-(

Kopie dopisu:

Vážený pane Sedláčku,

zasílám Vám cenovou kalkulaci výšivek Vašeho loga. Velikost 9,5 cm x 2,5 cm je zcela nevhodná pro nažehlovačky.

CENOVÁ KALKULACE:

- výšivka loga na zadní stranu trička 255 x 105 mm - 82,- Kč bez DPH,
- grafický program - 300,. Kč bez DPH,
- výšivka loga na přední stranu trička 101 x 30 mm - 26,- Kč bez DPH,
- grafický program - 150,- Kč bez DPH,

TRIČKA:
- tričko bílé 155g (vel. S - XXL) - 41,- Kč bez DPH,
- tričko bílé 155 g (vel. XXXL) - 49,- Kč bez DPH,
- tričko barevné 155g ( vel. S - XXL) - 48,- Kč bez DPH,
- tričko barevné 155g (vel. XXXL) - 54,- Kč bez DPH,

- tričko bílé 190g (vel. S - XXL) - 64,- Kč bez DPH,
- tričko bílé 190g (vel. XXXL) - 70,- Kč bez DPH,
- tričko barevné 190g (vel. S - XXL) - 71,- Kč bez DPH,
- tričko barevné 190g (vel. XXXL) - 79,- Kč bez DPH,

- polokošile hladká všechny barvy 190g (vel. S - XXL) - 119,- Kč bez DPH,

- polokošile PIQUE všechny barvy 175g (vel. S - XXL) - 124,- Kč bez DPH,
- polokošile PIQUE všechny barvy 175g (vel. XXXL) - 137,- Kč bez DPH.

V případě jakéhokoliv dotazu mě můžete kdykoliv kontaktovat na čísle 608 770 461 nebo e-mailem rafing@rafing.cz.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Markéta Heczková v. z.
Rafing s. r. o.
J. Čapka 1493
272 01 Kladno
rafing@rafing.cz
www.rafing.cz
312 682 681, 608 770 461



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (20.10.2006 18:10)

Re: Akce "Trika"
Autor: IGI (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2006 18:45

Paráda do toho samozřejmě jdu thumbs down

Re: Akce "Trika"
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2006 19:05

Jsem pro Broučku.
Můj návrh je takovýto: Logo webu s int.adresou na záda. Dopředu na stranu znáček Opla a pod to nick. Všechno jako výšivky. Tričko s límečkem, dva, tři knoflíčky. Barva trička černá nebo tmavě modrá, výšivky barvy bílé.

Re: Akce "Trika"
Autor: Martin HK (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2006 19:11

To je dobry napad! Osobne bych chtel bud triko s nazelovacím malým logem dopredu na prsa a vetsi na zada, anebo triko s limeckem jen s vysitym malym logem vepredu. Svuj nick nebo jmeno tam urcite nechci. Tot ma predstava, treba prispeje k rozhodnuti. Kdo to zaridi, bude kabrnaksmiling smiley

Re: Akce "Trika"
Autor: Tondach-Astra F-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2006 20:40

A já si nebudu vymýšlet co kde bude nebo nebude a triko prostě vezmugrinning smiley I když trika s límečkem nesnášímmoody smiley

Re: Akce "Trika"
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2006 12:05

Hmm taky bych vzal jakékoliv ale spíš zase stím límečkem :-), dobré by bylo asi žluté s logem na zádech, a nebo malé logo na prsa....

Re: Akce "Trika"
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2006 17:53

A ja jsem zase pro tmave modrou barvu, aby to ladilo s barvou stranek.

Re: Akce "Trika"
Autor: Tondach Astra F-C16 SE (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2006 19:34

A proto buď musíme vyhlásit referendum,nebo to nechat na Broučkovi.Ale ono moc demokracie škodí-někdy...

Re: Akce "Trika"
Autor: štuky (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2006 08:14

já bych to nechal na broučkovi,mě je to jedno..vemu vše...winking smiley

Re: Akce "Trika"
Autor: Dan (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2006 09:29

Nechci do toho kecat, ale já bych taky byl pro trička s límečkem už proto, že budou z trvanlivějšího materiálu a připojil bych se k názoru Martina HK aby byli bez nicku. Co se týče barvy, je to asi celkem jedno, ale možná by bylo dobré dodržet firemní barvy fy. Opel - žlutá,černá. Chtěli jste slyšet vyjádření tak tady ho máte.eye rolling smiley

Re: Akce "Trika"
Autor: Martin HK (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2006 12:13

Koukam, ze tohle forum rovnou muzeme zrusitsmiling smiley, protoze co hlava to moudro.. Nez se takhle dohadovat 1)Broucek to rozhodne za vsechny 2) vytvorit web stranku, kde by si kazdy zkompletoval triko dle sebe do urciteho data a pak se to hromadne objednalo. Resp. by se vybralo jedno pro vsechny z nejvetsiho poctu stejnych zvolenych... jinak ted nevim. Mimochodem cerny nebrat, v lete je neprakticke. Kdyz variace bilo (stribrno), zluto, cerna - orig. Opel, tak podklad bila, nebo zluta.... ale fakt nevim. Mějte se. Oplům zdar, nehodam zmarsmiling smiley ...ANEBO ted me napadlo.. metoda LOSOVANI, za nahodu nikdo nemuze...

Re: Akce "Trika"
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2006 13:15

No...to se asi neshodneme.grinning smiley Já třeba bílou ne, páč bude hnedle špinavá, v létě se člověk potí, bude to nechávat mapy nebo úplně stačí mít v autě pás přez bílé triko, spotit se a o flek je postaráno. Pro žlutou taky moc nejsem páč v létě jako magnet přitahuje včely, vosy a spousty dalších mušek. To se radši budu "pařit" včerné. Já jsem pro barvu tmavě modrou.thumbs down

Re: Akce "Trika"
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2006 15:06

Tak ja taky k tomu neco reknu smiling smiley
Jsem PRO modrou barvu, s limeckem a s malym logen vpredu (klidne i s velkym na zada), bez NICKu.

Re: Akce "Trika"
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2006 16:19

Protože už mě jdou vkládat přílohy, tak jen tak na ukázku přikládám vzor.Nesouhlasí samozřejmně barevné provedení, je to jen zkouška, jak to bude vypadat

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Přílohy: DSC02399.JPG (31.5KB)   DSC02402.JPG (16.4KB)  
Re: Akce "Trika"
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2006 21:42

A co by konkrétně ta sranda, co je na fotkách stála?

Re: Akce "Trika"
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 23.10.2006 04:06

Já hlasuji pro modré triko s límečkem a malým logem vepředu.

Re: Akce "Trika"
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 23.10.2006 05:45

Já jsem pro malé logo vpředu na prsou, asi jako každý,použil bych ale jen logo jako na klubových nálepkách společně s web adresou a nechal bych to bez Nicku.
Kombinace černá polokošile a žluté nápisy, ale je pravda, že takhle to mají na astra-g třičkách grinning smiley Zazadu asi nic, nebo nápis Opel klub se znakem a pod to naše dvě webové adresy.smoking smiley

Re: Akce "Trika"
Autor: Geri007 (IP zapsáno)
Datum: 23.10.2006 08:27

tak ja se taky vyhjadrim, no pokud to tricko bude pidi midismiling bouncing smiley, tak souhlasim s navrhama, modry s limeckem a malej znak dopredutongue sticking out smiley the finger smiley

Re: Akce "Trika"
Autor: Bery (IP zapsáno)
Datum: 23.10.2006 19:04

No nechci do toho moc kecat, ale ty ceny za trika jsou přemrštěné.Jestli chcete lepší kvalitu a cenu, tak si napište o ceník na firmu ZDM Aš-kontaktní mail je info@zdm.cz

Re: Akce "Trika"
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 24.10.2006 22:32

Vendys napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A co by konkrétně ta sranda, co je na fotkách
> stála?
To zatím nevím,je to dělaný jen na zkoušku.Triko je z minulé akce a loga jsou dělaná barvou, Nick je nažehlovací,tento mě nestál nic, ale prej když je ten nažehlovací Nick malej, tak s ehrozně špatně vyřezává,takže já osobně ,ale i dle reakce většiny zde, tak bych Nick zavrhl

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Jdi na stránku: 1234567Následující
Aktuální stránka: 1 z 7


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   **    **  **    **  ********  
 **    **  **     **   **  **   **   **   **     ** 
     **    **     **    ****    **  **    **     ** 
    **     ********      **     *****     **     ** 
   **      **     **     **     **  **    **     ** 
   **      **     **     **     **   **   **     ** 
   **      ********      **     **    **  ********  
Powered by Phorum.