www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Nabouranej kadett
Autor: bobous (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2007 18:40

Hoši stala se mi taková věc,podařilo se mi nabourat Kadetta, nevíte zda lze opravit spoiler?připadně kde se dá levně koupit?Pak bych potřeboval ještě skličko na světlo sad smiley

Re: Nabouranej kadett
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2007 20:22

Proc by nemel jit spoiler opravit? Pokud je plastovej tak zavarit popripade dolaminovat a kdyz je laminatovej tak zalaminovat. Sklo na svetlo sezenes na kazdym vrakaci.

Re: Nabouranej kadett
Autor: bobous (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2007 05:25

No tak já nevim,když jsem viděl na internetu že neovej spoiler stoji 6 500kč tak je z toho zle sad smiley a to laminování provadijou kde?nevíéš kolik to tak stojí to laminování?

Re: Nabouranej kadett
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2007 05:27

No tak tyhle veci si vetsinou clovek musi udelat sam. Zadnej servis na tohle neni.

Re: Nabouranej kadett
Autor: Láďa (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2007 11:47

Jestli to byl originál náraznk, tak to nelaminuj a nech to svařit. Mě zavaření vyšlo na 400Kč a pohoda. Firmy seženeš na netu.

Re: Nabouranej kadett
Autor: bobous (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2007 10:50

Právě že to je nějakej tunningovej naraznik

Re: Nabouranej kadett
Autor: Krosbown (IP zapsáno)
Datum: 27.08.2007 04:35

ty blazne nekuouj novej...ja jsem ho taky rozdrtil ze uz jsem neveril tomu ze to dam do kupy...ale kup si sklolaminatovej kyt malej cca 80kc...a tim zpravis hodnesmiling smiley..c14nz

Re: Nabouranej kadett
Autor: MUF (IP zapsáno)
Datum: 28.08.2007 09:02

problém je v tom, že pokud ti kus toho spojleru chybí, žádnej kyt ti nepomůže a
chybějící část musíš "dotvořit" a teprve potom kytovat. Navíc na plastovým spojleru ti sklolaminát nikdy nebude držet, protože tyto materiály epoxydovou pryskiřicí prostě neslepíš. Leda jako provizorium.Jinak existují soukromníci, kteří se zabývají výrobou autodoplňků ze sklolaminátu. Cena za opravu potom záleží na stupni poškození a pracnosti(pokud musí dotvářet třeba chybějící kusy)+ cena za přestříkání poškozeného místa.

Re: Nabouranej kadett
Autor: Mára (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2007 12:03

A odkud jsi teda pokud to je laminat a jak moc je rozbytej ? ja delam už s Laminatem 5 Roku takze neco s nim uz dokazu udelat a spravit.Kdyztak pošli fotku na muj email jsem z Liberce

opel Kadett 1,8 GSI



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   **    **  **    **  **     **  **      ** 
 **    **  **   **   **   **   **     **  **  **  ** 
 **        **  **    **  **    **     **  **  **  ** 
 **        *****     *****     *********  **  **  ** 
 **        **  **    **  **    **     **  **  **  ** 
 **    **  **   **   **   **   **     **  **  **  ** 
  ******   **    **  **    **  **     **   ***  ***  
Powered by Phorum.