www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
neco tuka ve dverich
Autor: Jenda (IP zapsáno)
Datum: 16.04.2007 07:21

Po zime jsem se rozhodl rozmontovat leve predni dvere, protoze jsem tam stale slysel nejake tukani, kdyz jsem prejel pres diry, ale nic jsem tam nenasel, mam sice trosku vybehane panty(daval jsem nove koliky, ale stejne je to nic moc..) ale nedari se mi prijit na to cim to opravdu je, nikde nic uvolneneho neni.

Poradite prosim nejaky postup jak prijit na tohohle pudla?

Dekuji

Re: neco tuka ve dverich
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 16.04.2007 09:37

A na čem ty dveře jsou??
Přečti si prosím úvod v červeném a dopln údaje

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: neco tuka ve dverich
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 16.04.2007 11:49

Delaji to na 99procent cepy v pantech.

Re: neco tuka ve dverich
Autor: jenda (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2007 11:01

Sorac, jsou na Astra F.

Cepy jsou nove asi rok. Da se jeste neco s tim udelat? treba nejaka vlozka? Panty jsou navarene, tak vymena neni mozna.

Re: neco tuka ve dverich
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2007 10:42

A měl jsi dole tepec? Můžou to dělat třeba táhla od ovládání zámků(od páčky k zámklu)

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: neco tuka ve dverich
Autor: jenda (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2007 13:03

Mam ho sundany a zkousim s tim jezdit, abych zjistil kde to tuka, ale nic tam neni uvolneneho, Je to tukani, ze to citim i na dverich.,

Re: neco tuka ve dverich
Autor: Buri (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2007 18:41

Tak to mam taky tenhle problémsmiling smiley Měl sem sundanej tapec a od tý doby mi tam drnčí táhlo že sem z toho kolikrát na nervi a chystam se na to už 14 dní grinning smiley (sem ostudasmiling smiley

Re: neco tuka ve dverich
Autor: bobous (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2008 19:29

Hoši taky mam takovej problem ale dělato to u mě sklo, spiš když je nerovna cesta tak to furt ze dveří děla takovej divnej zvuk, ale když se zapřu rukou na sklo tak to neděla, da se nějak to sklo seštelovat? mam Opel Kadett cabrio model 92! Dělá to jen na předních sklech...hlavne dveře u řidiče, u spolujezdce to děla jen trochu.

Re: neco tuka ve dverich
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 04.10.2008 05:31

No max podotahovat jeho uložení popř. ho promazat nějakou vazelínou. Mě ťukala lišta těsnění co je ve dveřích u toho skla a potom ještě ten cuplík co je od zamykání dveří Holt aauto stárne! je načase ho vyměnit :-(

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95

Re: neco tuka ve dverich
Autor: bobous (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2008 06:10

Ja jsem ted přišel že to dělá jen když je okno zavřeny, když ho trošku pootevřu tak to neni takova hruza,ale ted babo rad čim to muže bejt. Zkusim to promazat.

Re: neco tuka ve dverich
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2008 10:09

to bobous mě to dělá obráceně! tak přijed a dáme ty okna dohromady a snad to přestane the finger smiley

Re: neco tuka ve dverich
Autor: Leo (IP zapsáno)
Datum: 10.08.2009 20:05

"Něco ťuká ve dveřích"
Pánové,nevím,jestli nejdu "s křížkem po funuse" ale to 'tukání.... Hledal jsem všude a nakonec to byl uvolněný omezovač otevření dveří (vyschlý). Mrkněte na to,jsou to jen 2 šroubky ma dveřích ze strany pantů.Bez sundání tapecírunku.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **   *******   **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **   **   **   ***   ** 
 **     **  **     **  **           ** **    ****  ** 
 ********   *********  ********      ***     ** ** ** 
 **         **     **  **     **    ** **    **  **** 
 **         **     **  **     **   **   **   **   *** 
 **         **     **   *******   **     **  **    ** 
Powered by Phorum.