www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Prosba - prevodovka
Autor: bobo (IP zapsáno)
Datum: 07.07.2005 23:19

dobry potreboval by som poradit uz som bezradny mam KADETT C16NZ automat 3 rychlosti a vsak z toho mi odysla 2rychlost neviem ci sa to oplati opravovat ci je to vobec mozne alebo ci nemam vymenit automat za manual mam taky isty typ motora na druhom kadette DA SA TO VOBEC vymenit za automaticku prevodovku manualnu a ak ano co vsetko by mi trebalo k tomu riadiacu jednotku spojku poloosy neviem aky typ prevodovky je ten manual nikde to neviem najst A NIKTO MI NEVIE PORADIT SPOLIEHAM SA IBA NA VAS





DAKUJEM ZA SKORU ODPOVED

Re: prosba
Autor: jarad77 (IP zapsáno)
Datum: 08.07.2005 06:32

převodovka F10, manuální pětirychlostní, poloosy, kulisa řazení, spojková sada a spojkový pedál nebo celé pedály a spojková lanko, cca 6500kč . Tohle určitě potřebuješ. Ješte možná budeš měnit plast u kulisy řazení. Jednou jsem to dělal a nepovedlo se mi vyndat ten plast co je tam kvůli automatu :-( . Musíš vyndat převodovku, táhlo na řazení , dát tam kulisu s tyčí na řazení přidat spojkový pedál, vyměnit poloosy, je to tak na den práce dkdyž všechno máš. řídící jednotku měnit nemusíš, ta je tam kvůli motoru a ne kvůli řazení.

Re: Prosba - prevodovka
Autor: bobo (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2005 20:52

o.k dik pomohol si mi ale s tou jednotkou neviem neviem lebo skusal som ju dat teraz ked mam automat a samo mi prehadzovalo rychlosti a potom zacaly klepat ventily ja len dúfam ze nebude zrada v elektrike atd. ....



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********    ******   **    **  **     ** 
 **        **     **  **    **  **   **   **     ** 
 **        **     **  **        **  **    **     ** 
 ******    ********   **        *****     **     ** 
 **        **         **        **  **    **     ** 
 **        **         **    **  **   **   **     ** 
 **        **          ******   **    **   *******  
Powered by Phorum.