www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
narazník astraGSI na kadetta C16NZ...
Autor: aeon (IP zapsáno)
Datum: 10.08.2005 18:32

doufam že se nikdo na tohle nebude zlobit že to sem cpu.......Tak sem konečně sehnal narazník z astryGSI od typka za 500kč,ale nic moc stav,tak sem ho trochu zakitoval,obrousil,a natřel zakladovkou,plnič a lak..je to docela pakarna,sou dost velky problemy ho tam dostat ho tam dostat vubec to skoro nesedí,dost sem toho ubrousil flexou,abych to vubec nějak napasoval,uchyty to ma uplně jiny..musel sem zboku vyvrtat diru na šroub k uchycení k blatniku....atd, dost prace mi to dalo....vypada to dost zajimavě ,lip než předtim........omlouvam se za předchozí dotazy,bude to lepší...........

Re: narazník astraGSI na kadetta C16NZ...
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 10.08.2005 18:39

No a co od nas chces??? Tohle je technicka poradna - od slova RADIT, NE VYSTAVOVAT !!! Tak ze jestli mas touhu ukazat vyplod svoji prace, posli fotky Rogerovi a on Te je umisti do galerie clenu. Prilohy jsem umyslne vymazal.

Re: narazník astraGSI na kadetta C16NZ...
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 10.08.2005 19:24

Chlape Ty ses asi vazne natvrdlej, to hned musis zakladat novej prispevek kvuli odpovedi?? Opet jsem ho smazal !!!
Jestli si dobre vzpominam, tak uz jednou jsem Te upozornoval na chovani tady v poradne. Tak si ten prispevek najdi a zacni se podle toho chovat.

Re: narazník astraGSI na kadetta C16NZ...
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 10.08.2005 20:07

Aeon : mě by zrovna zajímalo jak to vypadá na C16NZ, tu práci si umím představit, ale jak psal Standa, pošli raději fotky Rogerovi a on to dá do galerie členů, určitě se máš čím chlubit, protože tenhle nárazník na kadettech zrovna moc není.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **     **        **  **    **  **     ** 
 **     **  **     **        **  **   **   **     ** 
 **     **  **     **        **  **  **    **     ** 
  ********  *********        **  *****     **     ** 
        **  **     **  **    **  **  **    **     ** 
 **     **  **     **  **    **  **   **   **     ** 
  *******   **     **   ******   **    **   *******  
Powered by Phorum.