www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
dodatečná montáž klimy astra F
Autor: Luba1.7TDS (IP zapsáno)
Datum: 23.07.2007 09:23

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda už nekdo z Vás dodatečně montoval klimu do auta. Mám astru F r.v.94 1.7TDS. chtěl bych si domontovat, ale nevím jak moc je to náročné. Dík moc za příspěvky

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 23.07.2007 11:08

Kamaráde já to zjišťoval tak před měsícem na kolik by mě to vyšlo a podrž se židle!!


10.000Kč práce a 40.000Kč klima!!!! Samozřejmě že fungl nová!

Kolik by stálo na vrakáči sehnat komplet klimu netuším, ale cena by se asi pohybovala až příliš vysoko než aby se to vyplatilo instalovat dodatečně!

Prostě "levněji" vyjde koupit si auto co jí už má!

Já vím, mně se to taky nelíbí, když mám docela ještě "dobrý" a hlavně spolehlivý auto a taky bych jí tam chtěl!!!moody smileymoody smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 24.07.2007 00:37

Vyjde tě líp koupit celý vrak s klimou a zbytek věcí rozprodat.

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: ZDENDA (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2007 17:02

ahoj,tak pokud by někdo měl zájem o KLIMU tak mám na prodej kompletní systém (z vraku)...cena 5000,-okr.Chomutov

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2007 21:38

Zdenda> Super cena. smiling bouncing smiley Hlavně lze koupit celý vrak za tři tisíce. the finger smiley

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2007 08:39

Tak jsem se ptal na vrakáči a tam ten "komplet" dají i za 4000Kč Jen mám strach jak dlouho to bude fungovat the finger smileythe finger smiley

Škoda že jsi z drué strany republiky asi bych to bral
Prostějov

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: Luba1.7TDS (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2007 10:41

-> Zdena: pasuje to i na motory isuzu? u výměníku by jsi mi dal cele topeni? myslim si ze by bylo narocny rozebirat topeni a davat tam dalsi vymenik. jestli do vubec do tohoto topeni lze
Jinak diky vsem za prispevky, asi se do toho pustim

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: ZDENDA (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2007 10:56

Luba1.7TDS : bohuzel nevim,jestli to tam pasuje,ale urcite bych ti to dal cele i s topenim (kdyztak se zkus zeptat),pokud bys mel zajem,tak se urcite dohodneme

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2007 20:39

To Luba1.7TDS Pokud budeš dělat dodatečnou montáž klimatizace, mohl bych tě poprosit, aby jsi to celé nafotil a udělal přibližný popis jak jsi to tam dával? Myslím si, že by to hodně klukům tady pomohlo a hodně lidí zajímalo?! Díky ti moc!!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: Luba1.7TDS (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2007 07:10

ahoj, musim sehnat, nekoho kdo tu klimu ma, abych to omrkl. kdyz se do toho pustim urcite nafotim

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 01.06.2008 09:00

Cus kluci

Chci se optat jak jste dopadli protože taky silně o té klimě uvažuji! jak moc náročné by bylo tu lkimu dodatečně namontovat do auta AF 95rv s motorem X17DTL a taky vejde se tam? nemohl by někdo hodit fotky jak to v motoru s tou klimou vypadá?

To Zdenda máš tu klimu ještě? možná bych měl o ní zájem, ale musela by samozřejmě být naprosto celá tj: motor, trubky výměníky, hadice a eletrika. Vše samozřejmě po složení 100% fukční. a fotky jak byla namontovaná by taky bodly!!

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: bilca (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2008 07:24

mam vectru 2,0i C20ne bez klimatizacae postupne pres zimu jsem si shanel vsechny potrebne veci na dodatecnou montaz klimi neco z vectrer a caliber dnes uz mam 2 cerpadla komplet elektro,chladic trubky,a celou ventilacni soustavu z vyparnikem.vsechno jsem si to sam z tech aut demontoval proto vim na co si dat pozor.behem nekolika pristich dnu se do toho pustim a vsechno zdokumentuji a dam k nahlednuti.JURA

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: bilca (IP zapsáno)
Datum: 06.06.2008 07:31

oprava dnes ve vectre motor 20SEH.

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2008 11:50

bilce cece tak na to se asi nejen já, ale i ostatní moc těšíme!! neapomeň vše nafotit!! Už jsem nedočkavý!! Jo a nahoď pak i přibližně ceny všeh dílů co jsi potřeboval!! Díky ti moc!!

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 08.07.2008 06:55

jak to vypadá???

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2009 06:57

Cus all

tak "obnovuji" toto téma, jelikož teploty se nám v miláčcích šplhají stále výš a výš smiling bouncing smiley

Jsem již na 90% rozhodnut se do montáže klimatizace pustit a tak bych uvítal jakékoliv rady od těch, co už s tím nějakou tu zkušenost mají. Nemám ještě koupenou ani trubku - zatím scháním,thumbs down aby mě to vyšlo co nejlevněji a aby tam byla aspoň nějaká ta záruka funkčnosti že :-) práce samozřejmě SAMODOMO

Tak že lidčky prosím pište kdo už něco podobného montoval?!!!!!
bilca jak to vypadá?

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: dodatečná montáž klimy astra F
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2009 09:47

nikdo nic?

bodly by fotky klimatizace, a taky kompletní seznam dílů abych věděl co tam vše má být..

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **   ******   ********    ******    **     ** 
 **   **   **    **  **     **  **    **   **     ** 
 **  **    **        **     **  **         **     ** 
 *****     **        ********   **   ****  **     ** 
 **  **    **        **         **    **   **     ** 
 **   **   **    **  **         **    **   **     ** 
 **    **   ******   **          ******     *******  
Powered by Phorum.