www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Odtahnutej Kadík
Autor: Krosbown (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2007 14:39

Ahoj lidi...dneska jsem sel ven a nestacil jsem se divit na parkovisti nestal muj zaparkovany kadour a misto nej tam byl jen prazdnej flek.Zavolal jsem na policii a ty mi rekli ze mi ho odtahli ( auto) grinning smiley..kuli cisteni silnic.Nevi nekdo kolik takovej odtah stoji kdyz mi ho dneska odtahli dik ..a davejte si pozor na znaceni grinning smiley..ja marodil a nestihl jsem ani vykouknout z okna a pak todle sad smiley

Re: Odtahnutej Kadík
Autor: Krosbown (IP zapsáno)
Datum: 31.08.2007 08:43

jinak c14NZ

Re: Odtahnutej Kadík
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 31.08.2007 09:40

Nevim presne, ale doporucuju si pohnout, protoze celkem mastne uctujou kazdej den, kdy to stoji na jejich parkovisti.

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986

Re: Odtahnutej Kadík
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 01.09.2007 11:42

Pokud jsi marodil tak zajdi napolicii s potvrzením od doktorky a pokuta a kc za odtah pltit nebudeš!! ale musíš být neoblomný a říci že není v rodině nikdo jiný kdo by s autem mohl odjet!!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Odtahnutej Kadík
Autor: Krosbown (IP zapsáno)
Datum: 03.09.2007 09:28

diky za odpovedi.thumbs down..s tim doktorem na tom zapracuju.napisu jak to dopadlohot smiley

Re: Odtahnutej Kadík
Autor: Krosbown (IP zapsáno)
Datum: 04.09.2007 22:21

Caute...tak jsem byl u doktora,..potvrzeni vyfasoval..jenze na policejni stanici jsem vubec nepochodil..prej ze to jde mimo ne tak je to abolutne nezajima....sel jsem tedy na odtahovou sluzbu a tam na me vybafli ze chtej za 5dni 2560.-kc...to jsem uz vyvalil oci a zacal se hadat i tam...ale nastesti uz se snima dalo mluvit tak mi dali nakonec slevu 1000.- ale tohle jeste budu resit pres mestskej urad..prej by e mi to melo vratit...pac muj soused stal vedle me taky ho odtahli ale byl na dovoleny potvrdil to a byl za vodou tak jsem na sebe samotnyho zvedavej zatim se mejte.
C14NZ

Re: Odtahnutej Kadík
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 05.09.2007 10:02

No aspoň troška štěstí v neštěstí! Ale jsem si 100% jistý že ............................... Omlouvám se, ale je to tak! Jesti nemáš možnost s autem pohybovat jak z důvodu jeho poruchy, nebo z důvodu, že s ním nemá kdo uhnout (výmluva typu - "máte požádat souseda" je zde apsolutne mimo! Co kdyby to auto poškodil!!??) Nemají žádné právo (pokud není překážkou v silničním provozu) s ním hnout!!!

A další: Takové to ale mohl jste na chvilku skočit dolů a to auto sám přeparkovat - pokud máš třeba jen chřipku a jinak ti nic nebrání v pohybu (zlomenina atd..) tak taky neplatí! Co kdyby ti zrovna přišla kontrola a viděla tě jak s tím autem jedeš?? Těžko by jsi něco vysvětloval a pak by jsi přišel o Kč za marodku!!

Hodně štěstí!!!!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Brouček (07.09.2007 08:34)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **         **     **  ********    *******  
 **     **  **    **    **   **   **     **  **     ** 
 **     **  **    **     ** **    **     **         ** 
  ********  **    **      ***     **     **   *******  
        **  *********    ** **    **     **         ** 
 **     **        **    **   **   **     **  **     ** 
  *******         **   **     **  ********    *******  
Powered by Phorum.