www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Kam na díly? (levně)
Autor: Aleš (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2005 11:00

Ahoj shánim par náhradních dílů na astru F 1993 a nevim kam na ně za rozumnou cenu.
Např.confused smileyklo do předního světla + kryt blinkru, tlumiče, přední sklo čirý...
Taky bych koupil starší Alu kola 15" i obutý. Koupil jsem se 14" na ty bych dal zimaky a na jaro musim něco sehnat. Neznáte nějakej dobrej vrakáč?
Za radu předem děkuji.


Re: Kam na díly? (levně)
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2005 15:17

Sklo do světla se samostatně neprodává, musíš celá světlo a blinkr je to samý. A tlumiče kup nový. Blinkr nový cca 350,- a světlo cca 2800,-

Vrakáčů je plno, ale nenapsal jsi, odkud jsi..můžeš být z Aše a budem tě posílat do Ostravy.....)))))

Re: Kam na díly? (levně)
Autor: Aleš (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2005 04:26

Jo do tlumičů pudu určitě na netu jsem našel všechny dohromady za 5000,- což se mi zdá v pohodě jsou to sachs pak měli levnější nějaká značka HQ. Jaký by jste doporučili?

Na světlo jsem se ptal u Auto štangl tam mi nabízeli repliku za 990,- bez DPH a nebo orig. za asi 2400,- bez DPH. Mam v jednom skle pěknou díru od kamínku uplně naskrz pruměr asi 2mm a sklo je furt zapocený zevnitř.

Jinak jsem od Turnova kdyby byl nějakej vrakáč poblíž tak bych se nezlobil.


Re: Kam na díly? (levně)
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2005 05:19

Aleš: jak to že jsi nedorazil na náš Turnovský sraz ? yawning smiley(

Jinak kdyby jsi tam přijel, tak by Ti Tomino určitě tlumiče sehnal, za rozumné peníze. Jinak bych se jel ještě zeptat k nám do Jičína, nebo do Mladé Boleslavi do Auto Kelly, podle mě jsou levnější než Štangl. Ješte bych napsal na www.zraly.cz má na Opely všechno a za rozumné peníze. V Popovicích u Jičína je docela velký vrakáč, ale možná trošku dražší. Jinak zkus napsat na Vauxhall@email.cz je to sice vrakoviště v Plzni, ale dá se u něj sehnat na Opela hodně moc a není to žádněj šejdíř.

Re: Kam na díly? (levně)
Autor: Aleš (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2005 05:46

Jo Konkrétně jsem z Lomnice nad Popelkou na sraz jsem bohužel nedorazil byl jsem nějak mimo moc práce starostí a dovoléná k tomu.
Do Popovic se zajedu mrknout.
Kdyby byl zase nějakej srazík poblíž tak bych rád přijel.

Re: Kam na díly? (levně)
Autor: Maca (IP zapsáno)
Datum: 28.08.2005 01:13

No já furt nevím, kam na ty levný díly chodíte, ale když sem chtěl u opla dveřní gumu do Kadetta 3dv, tak za ni chtěli 2 700,- a Zraly za neorig 2 800,-
Jinak sorry za OT

Re: Kam na díly? (levně)
Autor: Holzby.ml (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2005 08:51

Plechařina a světla , mohu sehnat z ACi , a tlumiče cca zadní 800- kayaba
a přední 1200.( nové )

Re: Kam na díly? (levně)
Autor: kadyhop (IP zapsáno)
Datum: 03.11.2005 21:11

HQ jsem koupil do předu. Byl sice nejlevnější ale nevydržel ani rok.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    *******   **     **  ********   ********  
 **     **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **         **     **  **     **  **     ** 
 ********   ********   **     **  ********   **     ** 
 **         **     **   **   **   **     **  **     ** 
 **         **     **    ** **    **     **  **     ** 
 **          *******      ***     ********   ********  
Powered by Phorum.