www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Reklamace pro lakovnu
Autor: shm (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2007 07:38

Caute , mam takovej problem. Cca pred 2 mesici jsem mel auto v lakovne ( astra rv92 GLS, kde mi byly nalakovany prahy, lemy, na jedne strane oboje dvere a nyni po projeti mycky jsem zjistil, ze se zacal loupat lak okolo vicka nadrze ( take v laku ) , z prahu a ve vsech ostrejsich ohybech ktere byly nalakovany. Chci se zeptat, zda-li seda nejak uplatnit reklamace, popr jestli se s tim nekdo setkal? Nebylo to pres zadneho znameho, papir o provedene praci k tomu take mam. Diky za odpovedi

Re: Reklamace pro lakovnu
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2007 08:01

Nějak nechápu, co chceš tady řešit. Pokud se loupou místa která lakovaly, a máš od toho doklad, tak to zajeď reklamovat tam kde Ti to stříkaly, tady to nevyřešíš.
Jedině reklamací to vyřešíš(možná)

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Reklamace pro lakovnu
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2007 09:28

Samozřejmě že máš nárok na reklamaci, je to evidentní nedodržení technologického postupu lakování. Musí ti to naprosto bez problémů odstranit do třiceti dnů od nahlášení reklamace, dokonce bys měl mít i nárok na nějaké odškodné za ztracený čas a prokazatelné náklady spojené s reklamací.

Re: Reklamace pro lakovnu
Autor: matis (IP zapsáno)
Datum: 12.11.2007 21:11

už jsem se s tim setkal asi dvakrát jestli to je menší město jako u nás tak ti to opraví aby si nedelal špatnou reklamu,mě zas prosvítala barva,poprvé gratis a podruhé jsme šli na pul on práci ja material,byl rozumnej.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********        **   ******   ******** 
 **     **  **              **  **    **  **       
 **     **  **              **  **        **       
 *********  ******          **  **        ******   
 **     **  **        **    **  **        **       
 **     **  **        **    **  **    **  **       
 **     **  ********   ******    ******   **       
Powered by Phorum.