www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
astra g coupe
Autor: Tomik (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2007 00:03

Ahoj.Mám astru f a přemýšlim o změně.Líbí se mi astra g možná i coupe.Motor nejspiš 1.8.Když ne coupe tak asi hatchback 1.7DTI.Rád bych aby mi někdo předal své zkušenosti s těmito vozy popřípadě nějakou radu kde bych získal nějaké ty inforamace.No a nebo mi prosím sdělte svůj názor.Všem moc děkuji

Re: astra g coupe
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2007 08:15

Astra G je dobrá volba, motor 1.8 je dobrý komromis a je to i vcelku povedený motor, jen mě zaráží že jednou chceš 1.8 benzín a jednou 1.7DTI. U motoru 1.7DTI bych hledal r.v. co nejmladší. Coupé je krásný, ale jestli jde o to v kolika lidech nejčastěji jezdíš a co v autě vozíš.

Re: astra g coupe
Autor: Tomik (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2007 08:45

Abych to upřesnil,tak benzin1.8 bych chtěl u toho coupe protoze tam se se naftový motor podle mě nedává.Jezdim většinou ve dvou a vozim max. psa a nebo nákup...

Re: astra g coupe
Autor: Tweety (IP zapsáno)
Datum: 13.11.2007 07:26

Čaudy,Roman má pravdu s tou naftou,hledej od roku 2004 jinak naftu NEBRAT !!!
Když jenom ve dvou tak to je supr volba pro to coupé,a co třeba s turbínou,asi pro náročné ale je to bombička :-)

Re: astra g coupe
Autor: Tomik (IP zapsáno)
Datum: 14.11.2007 17:07

Ahojík!No to turbo by mě asi zjímalo,jsem dokonce četl že spotřeba se dá udržet v rozumných mezích.Zase ta 1.8 by mi vyhovovala kvůli pov,ručení a spotřebě.Možná až to bude aktuální tak ji někde zkusim najít a projet se a třeba mě turbo uchvátí... :-)Co je na starších nafťácích špatné?

Re: astra g coupe
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 16.11.2007 11:11

Astra coupe je o dost drazsi nez normalni astry, tak nevim proc resit zcela zanedbatelne dva litry rocne na pojistce. Nevyhoda u kupe je podstatne mensi vyber a velka sance na koupi auta vylitaneho po nejakem zavodnikovi.

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **      **  ********   ********   ******   
 **        **  **  **  **     **  **        **    **  
 **        **  **  **  **     **  **        **        
 ******    **  **  **  **     **  ******    **   **** 
 **        **  **  **  **     **  **        **    **  
 **        **  **  **  **     **  **        **    **  
 ********   ***  ***   ********   ********   ******   
Powered by Phorum.