www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 2 z 4
Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 24.07.2007 14:34

beru 2x Astra :-)

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 26.07.2007 14:52

Tak že vidím, že zájem by byl a tak v nejbližší době rozjedeme oficialní objednávací formulář kde budete moc napsat přesně typ, počet ks, adresu a typ doručení.
Osobně bych se přimlouval o osobní převzetí abych nemusel všechny ty SPZ balit a posílat solo.grinning smiley

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 26.07.2007 21:14

Já bych si taky vzal dva kousky (Astra) a aby jsi to neměl tak jednoduchý, prosil bych je poslat zvlášť po jednom s týdenním spožděním....winking smiley)))

Ehm, kecám, převezmu si je v Milovicích.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Gallo (26.07.2007 21:14)

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2007 10:10

Jj, taky budu mit zajem.

Pokud jsem to teda dobre pochopil, tak samotne objednavky budou probihat az pres ten formular?

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: pajak7 (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2007 18:09

the finger smiley Prosím,prosím já chci taky 2 kusy astra poštou. Moc děkuji . Jo a je to superthumbs down

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2007 08:41

No dobře ukecali jste mě the finger smileythe finger smiley


Já bych potom taky prosil 2x ASTRA smiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2007 08:49

I já se přidám - 2 x astra.
Romčo, byla bymožnost udělat 1 x černou a 1 x červenou ???

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2007 09:12

Zjistím, chceš celou červenou nebo jen nápis?

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2007 09:18

Tak se vyprdnu na červený plast a dal vych si obě černé s červeným nápisem :-) Díky ...

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2007 14:50

ještě by to chtělo malý chromový obrouček kolem dokola a bylo by to super :-))

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2007 17:46

Jeden blbej dotaz. Je možnost i s tím označením EU? Mám starší typ značky a desky pod značku s tím naklonovaným modrým označením EU. Dík za odpověď. Tom

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2007 06:12

Jo, Romčo, to co píše Tom - já vlastně také mám ty podložky s tím EU plastovým zacvakávacím pruhem - protože mám ještě starý typ SPZ - tak kdyby se povedlo sehnat tento typ podložky, byl bych rádspinning smiley sticking its tongue out

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 31.08.2007 05:54

Tak že už se vše blíží do finále, ještě jsem nachal udělat tyhle dva návrhy, tak že mi napiště který mám zadat do výroby, jestli ten původní nebo jeden z těchto dvou eye rolling smiley

Přílohy: SPZ_neu.jpg (118.1KB)  
Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: comda (IP zapsáno)
Datum: 31.08.2007 06:01

tyhle taky nejsou Rom@ne špatný, sou pěkný. Podřídím se ale většině, ale doufááám že tam nenacpete ten modrý pruh. Ten totiž fakt nepotřebuju.Já mám totiž novější SPZ

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 31.08.2007 06:21

To je ono, tak se mi líbí. A je mi jedno, která z nich bude. Kdybych si je ale vybíral v obchodě, bral bych se žlutým logem Opel. Objednávám si 3 kousky, jedna je do rezervy, moje hafanka si nerada zvyká na něco nového.moody smiley A na sraz nemohu přijet, tak převzetím pověřím Galla. On určo pojede.grinning smiley

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 31.08.2007 07:28

Rad bych zopakoval svuj zatim nevyslyseny dotaz, jestli se budou zavazne objednavky uskutecnovat pres ten avizovany formular, nebo mam sem do threadu dopsat podrobnosti o plackach, ktere budu chtit. Diky.

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 31.08.2007 07:50

Kefish : je to asi takhle, pokud se domluvíme teď na podobě, tak je nechám udělat a přivezu je na sraz, cena jedné vyjde s tím žlutým logem kolem 50kč/ks.
Pro větší přehlednost požádám Rogera aby dal dohromady ten objedávací formulář jako je na tryčka.

Comda : s tím modrým pruhem jich bude jen pár pro ty co si jej objednají, jinak jsou samozřejmě bez něj smoking smiley



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Rom@n (31.08.2007 07:52)

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 31.08.2007 09:25

Roman: Presna podoba je mi celkem fuk, taky se prizpusobim. Slo mi jen o to, ze se puvodne mluvilo o tom formulari, tak jsem napsal jen ze mam zajem a uz ne model a zpusob prevzeti (kadett, pravdepodobne postou), pak sem ale ostatni stejne sypali konkretni objednavky, takze bych nerad, abych byl bez placky, pripadne aby na me v Milovicich necekala astracka a ja nebyl za neplaticesmiling smiley

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: stuky (IP zapsáno)
Datum: 31.08.2007 19:00

to roman: tak rušim objednávku,jelikož mi kadourek dosloužil a už je ve věčných lovištích....sad smiley

Re: Klubové nosiče RZ (SPZ)
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2007 19:21

Jen co se domluvim s Romanem na podrobnostech, tak udelame objednavaci system.

Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 2 z 4


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **        ********   ********   **     ** 
 **   **   **        **     **  **     **   **   **  
 **  **    **        **     **  **     **    ** **   
 *****     **        ********   **     **     ***    
 **  **    **        **         **     **    ** **   
 **   **   **        **         **     **   **   **  
 **    **  ********  **         ********   **     ** 
Powered by Phorum.