www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
PF 2008
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 20.12.2007 06:12

Rád bych Vám všem popřál ze srdce krásné a veselé Vánoce,
hodně štěstí, zdraví a mnoho šťastných kilometrů za volanty našich oblíbených vozů Opel smiling smiley
Šťastný Nový rok 2008 všem

Roman
Jičín

Přílohy: PF2008.jpg (96.3KB)  
Re: PF 2008
Autor: Tweety (IP zapsáno)
Datum: 20.12.2007 07:09

Rom@n napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rád bych Vám všem popřál ze srdce krásné a veselé
> Vánoce,
> hodně štěstí, zdraví a mnoho šťastných kilometrů
> za volanty našich oblíbených vozů Opel smiling smiley
> Šťastný Nový rok 2008 všem
>
> Roman
> Jičín


Ahoj všem, já se k tomuto přání přidávám.

Re: PF 2008
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 20.12.2007 07:44

Tak i já přeji hezké prožití svátku Vánočních a šťastný Nový rok a samozřejmě šťasně ujeté kilometry nejen ve vozech Opel.

Přílohy: PF2008.JPG (16.5KB)  
Re: PF 2008
Autor: MaM (IP zapsáno)
Datum: 22.12.2007 22:05

Já taky přeji všem ať Ježíšek hodně naježí a do Nového roku hodně kilometrů bez nehody a hlavně to zdraví a lásky.

Re: PF 2008
Autor: Milan.st (IP zapsáno)
Datum: 22.12.2007 22:27

Lidičky krásné svátky a opatrujte se, ať se všichni ve zdraví sjedem na nejbližším srazu smileys with beer

Re: PF 2008
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 22.12.2007 22:35

smileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beer

Krásné svátky vánoční, pěknou cestu Oplem z půlnoční, od Ježíška velký ranec, na Silvestra pěkný tanec, od muziky lehký krok, s policajtů žádný šok a pak šťastný nový rok.

Vám všem přeje Gizmo_CZ thumbs down
smileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beer

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Gizmo_CZ (22.12.2007 22:35)

Re: PF 2008
Autor: Ranger (Dan) (IP zapsáno)
Datum: 23.12.2007 09:15

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíska. Tohle všechno na Vánoce, hodně zdraví v novém roce.
Přeje všem Ranger

Re: PF 2008
Autor: jožin (IP zapsáno)
Datum: 23.12.2007 17:03

Všem co jsem poznal, ale i těm co neznám krásné a pohodové svátky, zdraví štěstí a pohodu v příštim roce. Nechť nám to jezdí bez potíží přeje Jožin smileys with beer

Re: PF 2008
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 23.12.2007 18:40

Taky se připojuji s přáním do Nového roku a ať vám to všem bez úhony jezdí po celý rok a ropáčkům ůspěšné ranní starty.grinning smileyXsmiling bouncing smiley

________________________________________
Raději pomalu autem, než rychle sanitkou
Opel Astra F Caravan X17DTL=>
Opel Astra G Caravan Y17DT=>
???
Luboš X17DTL

Přílohy: Zima prosinec 2005 003.jpg (298.1KB)  
Re: PF 2008
Autor: stenly (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2007 13:47

PF 2008
,, Přeji štěsti, protože je ho málo, přeji zdraví, protože je ho třeba. Přeji lásku, protože je krásná ,,

přeje Stenly


[stenly.webgarden.cz]

Re: PF 2008
Autor: Kubi (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2007 21:52

Tak ode mě taky všem oplákům mnoho zdraví do nového roku, co nejmíň koroze, a ještě míň jakýchkoli poruch nebo málerů na silnicích... Ale hlavně to zdravíčko a snad se tu příští rok touhle dobou sejdem minimálně ve stejném počtu ne-li vyšším... smileys with beersmileys with beer

Re: PF 2008
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2007 01:39

Moje milé dámy a pánové, Kadetťačky a Kadetťáci, Astračky a Astráci, přátelé. Chtěl bych všem touto cestou popřát velice krásný začátek nového roku a nechť Vás v tom novém roce potkají jen samé hezké a příjemné věci. Především ať se drží zdravíčko.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: PF 2008
Autor: drakk (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2007 19:56

chlapy taky preju nej do noveho roku a hlavne hlavne to zdravi protoze toho je furt malo

Silverstr a Nový rok
Autor: Miky_007 (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2007 20:22

Všem nejlepší do Nového roku přejeme Zdraví štěsí a hodně kilometrů bez nehod přeji Chosse a Miky_007

Re: PF 2008
Autor: ada (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2008 17:40

Přeji vše Nej Nej v Novém roce, žádné problémy v soukromém životě smoking smiley a atˇ Vám fáro šlape jak má. Ada smileys with beer



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********   **     **   ******   ******** 
  **  **   **     **  **     **  **    **     **    
   ****    **     **  **     **  **           **    
    **     ********   **     **  **           **    
    **     **     **   **   **   **           **    
    **     **     **    ** **    **    **     **    
    **     ********      ***      ******      **    
Powered by Phorum.