www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Založení této technické poradny
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2005 12:49

Taky se pripojuji, tento styl poradny musi vyhovovat vsem. Diky za to.

Re: Založení této technické poradny
Autor: marselino (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2005 15:58

Ano dobrý. Ale není vidět ta staré příspěvky z data před instalací této verze.

A co znamená to přihlášení? Já jsem se tu nikdy nějakým heslem nepřihlašoval?!

Re: Založení této technické poradny
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2005 17:17

Stare prispevky jsou tady [www.opelastra.cz].

Prihlaseni neni nutne, da se prispivat i bez prihlaseni. Pokud se ale prihlasis, mas jistotu, ze nikdo nemuze pouzit tvuj nick. A taky muzes dodatecne upravovat svoje prispevky.



Příspěvek upraven (04. 04. 2005 19:22)

Re: Založení této technické poradny
Autor: Jurek (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2005 20:25

to je to nejlepsi cos mohl udelat astre zdar.

Re: Založení této technické poradny
Autor: PetrM. (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2005 05:12

to admin
Možná by stálo za to, aby byla nejprve zobrazena témata, pak až jednotlivé problémy. Tím mám na mysli např. téma Karoserie, Motor, Brzdy, Elektrika, Kola apod., které by byly dány pevně bez možnosti vkládat nové (vkládat sem by mohl pouze admin). Po kliknutí na příslušnou rubriku (téma) by se zobrazily jednotlivé problémy tak, jak jsou dnes, a pak teprve příspěvky.
Říkám to proto, že spousta lidí založí na každý svůj problém nové téma, i když se to třeba diskutovalo už 5x a debata se stane nepřehlednou.

Jinak samozřejmě super.

Re: Založení této technické poradny
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2005 08:57

No uvazoval jsem i o teto variante, ale nakonec jsem si rikal, ze pak by clovek musel prolezat treba 6 temat aby zjistil, jestli neni neco noveho, tak jsem to zavrhl. Co na to ostatni?

Re: Založení této technické poradny
Autor: KDR (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2005 10:01

Já nevím, máš pravdu Ty i PetrM. Ale možná nějaký základní rozdělení typu ASTRA - KADETT, MOTOR-KAROSERIE-PODVOZEK-OSTATNÍ, bych tam možná uvítal.....Ono teď není problém se v tom vyznat, ale tak za měsíc to bude guláš jak prase...

Re: Založení této technické poradny
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2005 10:06

Taky si myslim, ze jeste nejake dalsi rozdeleni by to chtelo. Neco jako na www.calibra.cz

Re: Založení této technické poradny
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2005 11:23

Kadett - Astra no to asi ne, ty auta jsou prakticky stejny a maji i stejne problemy. A to dalsi rozdeleni, ja nevim nevim, aby tech diskuzi nebylo uz moc. Gulas to bude, ale nemyslim, ze je to na skodu, vyhledavani tu funguje a fakt se mi nechce prolezat pet diskuzi, abych zjistil co je noveho.

Re: Založení této technické poradny
Autor: JANOSLOVENSKO (IP zapsáno)
Datum: 08.04.2005 18:38

AHOJ ADMIN
Ešte ma nepoznáš tak sa Ti predstavím som so Slovenska volám sa Ján Petrek a bývam blízko Vysokých Tatier.Vlastním auto opel kadet 1,6i E rady som veľmi rád,že mate vytvorenú takúto stránku a že dá sa riešiť viacero problémov s našími kadetákmi TÁTO STRÁNKA JE VEĽMI SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER JANO

Re: Založení této technické poradny
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 08.04.2005 20:17

Diky za slova chvaly. Moc mne to tesi.

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Toto téma bylo uzavřeno.
Powered by Phorum.