www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Vrakáč
Autor: Tondach (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2005 17:19

Chtěl bych jen vědet kde mam nejbližší vrakoviště Astra.Jsem od źdáru nad sázavou.Díky!

Re: Vrakáč
Autor: fukin (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2005 19:02

Mohelno,je to pod Náměští nad Oslavou,jestli máš něco blíž,nevím.
Tady máš několik telefonů:568 642 446, 602 563 613, 777 903 390. Mám to kousek,ale ještě jsem tam nebyl,ty čísla jsem získal minulý týden a sám jsem je ještě nezkoušel.
Vracím se t této své odpovědi,tel.číslo je pouze775 222 555. Ale,asi je navštívím,až bude opravdu hodně špatně-odešel mně na Isuzu alternátor,spálené vinutí atd. Kdo ho máte,víte,že jeho umístění vpředu dole je dost velké neštěstí,od kola na něj lítá voda a moc mu to nesvědčí.
Opravář zjistil,že oprava bude dost drahá,asi kolem 4 tisíc a to bude vlastně po generálce-na vrakáči v Mohelně za něj chce 5 tisíc. Bohužel,jinde v okolí zhruba 40ti kilometrů ho nemají. Nejhorší je,že jeho náhrada ja dost problematická,má na sobě vakuovou pumpu a já potřebuji v krátké době na druhý konec republiky a zpět,jinak bych tam dal něco jiného a podtlak bych napojil na sání před turbo. Řídící jednotku to nemá a brzdy by to utáhlo.
To jen tak na okraj,takže v Mohelně mně asi hodně dlouho neuvidí!



Příspěvek upraven (25. 10. 2005 19:36)

Re: Vrakáč
Autor: Tondach-sedan-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 04.10.2005 18:57

Díky za informejšn.Myslím i trochu větší vzdálenost.Řekněme okruh po Brno,SvitavyiPardubice Havl.Brod,Jihlavu.Tak poradte chlapi.Všude po inzerci samá Praha.Nějaká svi.. mi před týdnem rozbila zadní lampu.U Opla je za lidovku-2800K!

Re: Vrakáč
Autor: tonda (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2005 05:17

V Chrudimi na příjezdu od Žďáru je vrakáč Škoda-Opel, byl jsem tam jednou, celkem ochotnej knedlik - ale tlf spojení nemám :-)

Re: Vrakáč
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2005 05:20

To tondach:

Jo fukin má pravdu. Zkus to Mohelno, už jsem tam osobně byl. Jinak tady
(Třebíč) o ničem nevím. Bohužel.
Ještě je jakýsi vrakáč u Jihlavy. (teď nevím jestli je to ve Velkým nebo Malým Beranově). Ale moc oplů tam neměl. Na celým vrakáči snad jeden a půl Opla. :-(

Re: Vrakáč
Autor: MARTINI (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2005 13:26

kluci pridavam se a co v okli karvine nevite nekdo?

Re: Vrakáč
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2005 13:59

u Stařiče za Frydkem je vrakač přimo na opel tel:602576526



astra F 1,6 c16nz 1992 + xsara 1,6 16v 2001

Re: Vrakáč
Autor: david (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2005 15:23

Nevite nahodou nejaky vrakace na opli v okoli Mostu a tak ,potrebuju ojnici pro motor 1.7 Xdtl.diky

Re: Vrakáč
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2005 17:02

Tondach : to je divný, druhovýroba na kombíka stojí cca 1200,- a na vrakáči použitý za 650,-. N asedana to bude podobný....

Re: Vrakáč
Autor: Tondach-sedanC16SE (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2005 19:03

To Zdenek.A kde by to bylo k sehnání?VOplu mi nabídli jen origo,za ty šílený prachy.

Re: Vrakáč
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 06.10.2005 07:25

Tondach: Zavolej si ke Zralýmu a musíš zkoušet vrakoviště.....

[www.seznam.cz]

A posílá i na dobírku....



Příspěvek upraven (06. 10. 2005 20:15)

Re: Vrakáč
Autor: Nitram (IP zapsáno)
Datum: 25.10.2005 19:31

Zdar, nevíte někdo o slušném vrakáči Opel v okolí (50km) Písku? Díly na Astru F. Hledal jsem hledal, ale nenašel. Díky za odpovědi!

Re: Vrakáč
Autor: Isuzu (IP zapsáno)
Datum: 26.10.2005 15:45

To fukín: Jo máš recht s tím alternátorem taky sem ho nesehnal a musel jsem si ho dát repasovat a cena souhlasí já platil 4000.-kč a ještě sem si koupil plastovou vanu která ho chrání a ta stála 300.-kč

Astra F 1996 TC4 EE1

Re: Vrakáč
Autor: marselino (IP zapsáno)
Datum: 26.10.2005 16:22

Všichni co nemáte vrakáč po ruce zkuste adresu www.vseproauto.cz.

Podle mně to není až tak strašné.



Astra F X16SZ LPG



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    *******   ********   **        **       
 **     **  **     **  **     **  **        **       
 **     **         **  **     **  **        **       
 ********    *******   **     **  **        **       
 **                **  **     **  **        **       
 **         **     **  **     **  **        **       
 **          *******   ********   ********  ******** 
Powered by Phorum.