www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
ČÍSLO PŘEVODOVKY
Autor: keddie (IP zapsáno)
Datum: 10.10.2005 06:51

AHOJ LIDI, MNEŽ MI ZAČNE NĚKDO VYČÍTAT ,ŽE TO TÉMA TYDY BYLO UŽ PROBÍRANÉ TAK MÁ PRAVDU, ALE ODPOVĚĎ SEM TAM NENAŠEL.
POTŘEBOVAL BYCH VĚDĚT JÁKÉ MÁTE ČÍSLO PŘEVODOVKY ( F18 APOD. ) NA AUTĚ ASTRA17XDTL., JÁ TO TOTIŽ TAM , KDE TO MÁ BÝT NEMÁM A POTŘEBUJU ONJEDNAT KOILEČKA NA PĚTKU DÍK.

Re: ČÍSLO PŘEVODOVKY
Autor: tonda (IP zapsáno)
Datum: 10.10.2005 08:00

Máš pravdu, nikdy se to tady nedořešilo - předpokládám, že stejně jako já nemáš na skříni převodovky odlitý žádný číslo. Vím přesně, kde má bejt, viděl jsem asi 10 převodovek, ale já ho tam prostě nemám a vím kulový. Jen bych se odvážil typovat, že musí být minimálně F16. Kdo na to přijde, má bod.

Re: ČÍSLO PŘEVODOVKY
Autor: keddie (IP zapsáno)
Datum: 10.10.2005 17:52

máš recht . v oplu mi pořád tvrdí , že každá převododvka má označení už si připadám jak u blbečků na dvorečku. bez toho kodu nemůžu objednat náhradní díly ajsem jako v pasti.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **        **  **    **  **     ** 
  **   **    **  **         **   **  **   **     ** 
   ** **      ****          **    ****    **     ** 
    ***        **           **     **     ********* 
   ** **       **     **    **     **     **     ** 
  **   **      **     **    **     **     **     ** 
 **     **     **      ******      **     **     ** 
Powered by Phorum.