www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Astra 2003, 1,7 DTi, 55 KW
Autor: Petr V. (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2008 10:12

Mám možnost koupit velmi pěknou astru CARAVAN s uvedeným motorem. Zajímají mě zejména Vaše zkušenosti - spolehlivost, spotřeba, výkon, údržba. Dá se obecně tento motor doporučit, nebo mám počkat na silnější verzi? nejem pirát silnic, mám rád poklidnou, dynamickou jízdu.

Re: Astra 2003, 1,7 DTi, 55 KW
Autor: honza b. (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2008 08:38

Astra s dieslovým motorem o výkonu 55 KW a přitom s kombi karosérii je příliš tz.líná, zejména pak při rychlých manevrech, myslím tím předjíždění, nebo rychle vyjetí.Živější je motor benzínový.Jsem majitelem už pátého oplika, momentálně mám Astru 1.6/16V F benzín a ta mi skutečně sedla do ruky a jsem velice spokojen jak ze spotřebou 6.5l, jizdními vlastnostmi, ovládáním, přímo výborná.

Re: Astra 2003, 1,7 DTi, 55 KW
Autor: jiří vališ (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2008 08:54

Mohu se prosím zeptat jak je na tom Vaše efko se spotřebou oleje?



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  ********  **    **  **     ** 
 **   **    **   **      **     **   **    **   **  
 **  **      ** **       **     **  **      ** **   
 *****        ***        **     *****        ***    
 **  **      ** **       **     **  **      ** **   
 **   **    **   **      **     **   **    **   **  
 **    **  **     **     **     **    **  **     ** 
Powered by Phorum.