www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
ŘEMENICE
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 23.10.2005 13:38

Chtel bych se zeptat,jestli se dával plochy klínový řemen jen na modely se servem nebo i bez.Mám totiž vyjete řemenice k nahonu alternatoru,nemam servo.Netuším jestli se vůbec dají ty řemenice koupit nové a lepší řešení se mi jeví dát tam plochy klínák,TEDA JESTLI TO VŮBEC JDE..MOTOR C14NZ.ALTERNATOR DELCO REMY,ASTRA F 92"

Re: ŘEMENICE
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 23.10.2005 13:41

JO JEŠTĚ,"Kdyby někdo měl na prodej ty řemenice v dobrém stavu,tak je koupím.Strasně to kvílí,zkoušel jsem různá napnutí řemenu a je to porad stejné..Řemeny jsem zkoušel 2 značky...

Re: ŘEMENICE
Autor: IJK (IP zapsáno)
Datum: 23.10.2005 18:55

Mám na to nějaký spray, kupovaný u Zralého, když se řemenice nastříkaj, tak 2 - 3 tis. km to dá pokoj, pak to zase kvílí. Je to problém nejstarších motorů a ropáků, motory s plochým řemenem byly OK.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   ********   **    **  ********  ********  
 **     **  **     **  **   **   **        **     ** 
        **  **     **  **  **    **        **     ** 
  *******   **     **  *****     ******    **     ** 
        **  **     **  **  **    **        **     ** 
 **     **  **     **  **   **   **        **     ** 
  *******   ********   **    **  **        ********  
Powered by Phorum.