www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
astra f caravan,tlumice,stabilizátory
Autor: filip (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2005 13:45

cau vsem ,

mam astru F caravan tedy kombíka, z 1997 , mam potize stim, ze mi auto pokud jedu zatacku a vletim na nake hrbolky, nerovnosti, poskakuje, hrozne mi utíká zadek, nedavno sem vezl tezky naklad a bylo to porad to samy zase mi ten zadek utika na hrbolech do stran...

mam ted komplet vsechny 4 nove tlumice ,ale ani po vymene tlumicu se nic nezmenilo. pneu sice nic moc(pokutu za ne nedostanu smiling smiley ale taky budu kupovat nové

jeden chlapik mi rika ze to muzou byt stabilizátory, mate nekdo podobnou zkusenost, muze to byt tim? kolik by tak stala pripadna vymena? diky f

Re: astra f caravan,tlumice,stabilizátory
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2005 18:16

To auto musí jed i bez stabilizátorů, tak ho zkus vyndat a uvidíš.
Zkus to někde dát na zvedák a zahýbat nápravou, jestli není někde vůle, nebo zkus dát na zadek zimáky a uvidíš jestli je to gumama.
CO tam máš vlastně za gumy?

Re: astra f caravan,tlumice,stabilizátory
Autor: Aligator (IP zapsáno)
Datum: 03.11.2005 05:43

cis. to je divný že to poskakuje na hrbolech a tlumiče maš nový, ten stabilizator nevim jak to maj kombiky ale vzadu je jen v napravě a to takovej bordel dělat nebude jinak ve předu když je utrženej stabilizator tak je to hodně znat že to nesedí. Muj typ je ten že jsou vymlácený silentbloky v napravě jak je uchycena v kasli. To klido muže dělat bordel když maš kombaina a nakladaš mu docela vahu tak se ti ty silentbloky vymačkaj přes dorazi jak se tam ta naprava lame a je po nich, pak to mlati trochu a ma to vuli dostran jezdiš jak s natačejici se napravou. Zkus se kouknout na tohle uvidiš.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **   *******   **     **   *******   **     ** 
  **  **   **     **   **   **   **     **  ***   *** 
   ****           **    ** **    **     **  **** **** 
    **      *******      ***      ********  ** *** ** 
    **            **    ** **           **  **     ** 
    **     **     **   **   **   **     **  **     ** 
    **      *******   **     **   *******   **     ** 
Powered by Phorum.