www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Dotaz - Detske sedacky - Kadett
Autor: Jiřina Kadubcová (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2005 08:28

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Mám starší vůz Opel Kadett, r.v.88. Potřebuji upnout na zadní sedadla dvě dětské sedačky pro děti od 0-13 kg. Pásy na zadníh sedadlech jsou, ale bohužel krátké. Tyto sedačky musí být upnuty proti směru jízdy, takže mi chybí asi tak dvacet cm. Co by jste mi poradili, jak to vyřešit. Předem děkuji za radu. Jiřina Kadubcová, Lipov

Re: Dotaz - Detske sedacky - Kadett
Autor: Lauda (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2005 10:29

Mel jsem podobny problem ale vzdycky se to nejak dalo hodne napnout i kdyz opravdu spatne.

Re: Dotaz - Detske sedacky - Kadett
Autor: Ondra 1.7 TD (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2005 11:57

Brácha měl před pár lety takovou prodlužku o složení: přezka "samec"-20 cm pásu-přezka "samice". Pevné by to mělo být dostatečně, otázka je jestli se dají sehnat ty správné přezky.

Re: Dotaz - Detske sedacky - Kadett
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2005 17:05

Jedině si udělat to prodloužení jak radí Ondra, tzn. jít na vrakoviště, koupit (myslím, že za to nemůžou chtít moc peněz) 2ks starších zadní pásů z Kadetta, aby měli jak vydlici, tak i zásuvku. Pak pás i s vydlicí uříznem do požadované délky a na druhou stranu necháme našít zásuvku pásu a tak vznikne to prodloužení, které připojíme na stávající pásy. Sešít bych si to nechal někde kde dělají se silnější látkou, třeba Technolen atd.

Re: Dotaz - Detske sedacky - Kadett
Autor: ybrc (IP zapsáno)
Datum: 21.11.2005 09:41

řešil jsem to samé na jaře a nakonec jsem vyměnil celé auto za bezpečnější a s dlouhými pásy vzadu ,protože vozit skořepinu vepředu se mi příčilo



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **   *******   **     **  **     ** 
 **     **  ***   **  **     **  **     **  ***   *** 
 **     **  ****  **  **     **  **     **  **** **** 
 *********  ** ** **   ********  **     **  ** *** ** 
 **     **  **  ****         **  **     **  **     ** 
 **     **  **   ***  **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **    **   *******    *******   **     ** 
Powered by Phorum.