www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Zadni sterac
Autor: Tom-Milovice (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2005 10:16

Ahoj,
potreboval bych radu ohledne zadniho sterace. Mam astru G r.v.93. Po spusteni zadniho sterace dojede asi do ctvrtky zadniho okna a pak se sekne a uz v nem pouze cvaka....zrejme snaha......nevim cim to je a netusim kudy se do nej dostat. Diky za odpoved.

Re: Zadni sterac
Autor: TDD (IP zapsáno)
Datum: 14.11.2005 07:57

servus...mel jsem po lonsky zime uplne to samy...mam kombajna r.v. 97...stacilo odkrytovat ten pruchod "cepu" zadnima dverma, na kterym je sterac, vsechno jsem radne prostrikal Konkorem nebo necim podobnym... bylo to celkem slusne zarezly...ale pekne to povolilo a slape jak driv...nejdriv jsem sundal celej vnitrni kryt zadnich dveri protoze jsem myslel ze je chyba v motoru sterace...tim to nebylo...takze staci sundat tu krytku na ramenu sterace, povolit matku, sundat rameno sterace, rozhejbat a promazat ten "cep", nandat zpatky a vyzkouset...a kdyz to nepude tak to bude necim jinym... smiling smiley servus


Re: Zadni sterac
Autor: Tom-Milovice (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2005 19:44

Moc děkuji, pomohlo to!!!!!!!



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********   ********    ******   
 **     **  **     **  **     **  **     **  **    **  
 **     **  **     **  **     **  **     **  **        
 **     **  **     **  ********   ********   **   **** 
 **     **  **     **  **         **         **    **  
 **     **  **     **  **         **         **    **  
  *******    *******   **         **          ******   
Powered by Phorum.