www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Pozor na podvodne prodejce mobilu!!!!!
Autor: pavel321 (IP zapsáno)
Datum: 18.09.2008 08:31

Pozor na podvodniky,kteri prodavaji levne nove mobily.Naslibuji vsecky zaruky a budi dojem obchodniku, ale POZOR!!!!jde o zlodeje,kteri z vas predem vytahnou penize pres platbu Western Union a pak si vymysli nejakou vymluvu a vy uz sve penize neuvidite.Prodavaji napr.Nokii N69 16GB za 5000Kc,coz zni velice lakave,ale muzete zrovna tak sve penize vyhodit oknem.Ja naletel tomuto:
SILVER SADDIH

M PHONE LIMITED
Registered No.03892060
191-192 TEMPLE CHAMBERS
TEMPLE AVENUE
LONDON EC4Y 0DB
UK.
TEL : +447045729237
TEL : +447031819591

Enquiries Email : mphonelimited@gmail.com
Enquiries Email : mphonelimited@hotmail.com

ale je jich mnohem vic, spolecne maji jedno, nabizi nove mobily, elektroniku atd za zlomek ceny a slibuji zaruku od vyrobce,ujistuji o sve veryhodnosti do toho okamziku, nez jim poslete penize predem, pak bud prestanou konverzovat, nebo si vymysli vymluvu, treba jako u me, ze nevedel,ze nemuze prodat jen jeden mobil,ale ze mam objednat 10 a dostanu jeden zadarmo.

Re: Pozor na podvodne prodejce mobilu!!!!!
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 18.09.2008 13:21

no co k tomu dodat? Že je nejlepší vše kupovat v normálním obchodě,sice o trošku dráž, ale zas máš tu jistotu a hlavně řádnou záruku. A né si nechat posílat z ciziny,já bych to takového obchodu nešel.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Pozor na podvodne prodejce mobilu!!!!!
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 18.09.2008 20:35

Jen naprostý "tortl" posílá peníze předem cizím lidem!

Takovým lidem: dobře jim tak!!!

Nezlobte se na mě za můj názor, ale je to pořád dokola!Jako kdyby toho nebyly plné zprávy v televizi!
NIKDY NIKOMU CIZÍMU NEDÁVEJTE PENÍZE ZA NĚCO CO JSTE NEVIDĚLI NEOHMATALI a NEDEJ BOŽE DOPŘEDU!!!

jakékoliv TAKHLE levnější zboží je vždy podezřelé! Ať původem nebo funkčností!

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95

koupě mobilu která byla přerušena a však peníze jsem nedostala chce abych poslala zpět
Autor: monika (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2009 21:47

dobrý den..mam dotaz...prodávám telefon a ozvala se mi nějaká cizinka...po delší době mi to přišlo divný tak jsem ukončila obchod ale ona mi pořád píše, že peníze byli poslány a že jí je musim vrátit zpět..žádný peníze jsem nedostala...nebudu někomu posílat zpět peníze který jsem nedostala...furt mi chodí nějaký emaily z americký banky...chce ten telefon poslat do Nigérie...zdá se mi to divný...ona na mě začíná, že mě bude žalovat...prosím o radu děkiuji

Re: Pozor na podvodne prodejce mobilu!!!!!
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2009 22:02

No, trochu se nám technická poradna zvrhává občas v něco jiného.
Martine Tomáši, každý občas naletí a nikdo není zkušený ve všech odvětví podvodů, které jsou lidé schopni vymyslet. Myslím, že jen trocha soucitu by neuškodila. Nikdy nevíš, co se může stát tobě. Nikdy není příjemné, když je někdo něčím postižen a druhý se mu vysmívá, nebo mu kvůli tomu nadává.
Paní, či slečno Moniko, klidně jí napište, ať vás zažaluje, pokud jste schopna výpisy z účtu soudu dokázat, že jste z oné banky a od oné žalobkyně žádnou částku neobdržela.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Pozor na podvodne prodejce mobilu!!!!!
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2009 23:13

jen pro doplnění:
Pokud je to pod 5000 Kč není to trestný čin (soud se tím nebude zabývat - rozhodne samosoudce).
Jinak ať si zažaluje koho chce - pokud jak říká Vendys, můžeš doložit výpisama, že ti opravdu nic nepřišlo. Nicméně já si myslím, že je to jen další tuctový podvodníček schovaný za inetovou anonymitu, který toho za chvíli nechá...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **   ******   **    **  **    **  **     ** 
 **  **  **  **    **   **  **   ***   **  **     ** 
 **  **  **  **          ****    ****  **  **     ** 
 **  **  **  **           **     ** ** **  **     ** 
 **  **  **  **           **     **  ****   **   **  
 **  **  **  **    **     **     **   ***    ** **   
  ***  ***    ******      **     **    **     ***    
Powered by Phorum.