www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Prodej Astry
Autor: Bobb (IP zapsáno)
Datum: 23.10.2008 05:54

Klucí, nevíte někdo o nějakém dobrém internetovém bazaru kam bych mohl dát Astru abych za ní dostal rozumné peníze???
Cokoli smiling smiley Děkuju

Re: Prodej Astry
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 23.10.2008 12:57

Zkus sbazar.cz nebo otomoto.cz nebo sauto.cz ale tam jsou inzeráty placené.

Re: Prodej Astry
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 26.10.2008 08:57

Bobb> internetový baraz, kde by ti daly rozumné peníze neexistuje smiling bouncing smiley ale můžeš zkusit neplacené inzertní servery např.:

sbazar.cz
auto.bazos.cz
hyperinzerce.cz
avizo.cz
annonce.cz
cars.cz

sepíšeš inzerát, vložíš fotky, a určíš cenu, nebo uvedeš dohodou smileys with beer

Re: Prodej Astry
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 14.11.2008 20:10

to BOB ještě máš možnost opelastra.cz sekce inzerce

Re: Prodej Astry
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 21.11.2008 19:23

zdarek oplaci chci prodat sviji astřičku ale nevim co za ni chtit nejde mi ani o to na tom vydělat spiš mit penize na udžbu noveho vozu.jinak je na ni srovnana hlava + zabroušene vetily a těsněni,nove zdvihatka,nove rozvody a vodni pumpa,nove prahy a zadni lemy. trochu je zrezly předni blatnik kolem lemu u řidiče a ten lak na prahah taky zadny zazrak,když tak nafotim.jinak jsou na tom nove zimni gumy 165/70 R13 najeto asi 300 km + 4 letni gumy 165/70 R13 najeto asi 2000 km. nedavno měněny olej CASTROL GTX.

opel astra 1,6i c16nz/1992 najeto 180 000 km

Přílohy: astra.jpg (377.3KB)  
Re: Prodej Astry
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 22.11.2008 07:27

Ahoj, no tak je to jedna z prvních Aster, ale vypadá celkem zachovale a určite bude po technické stránce ok tak bych to viděl kolem 30tis. smoking smiley

Re: Prodej Astry
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 22.11.2008 09:06

Tak koukám, že už je v inzerci thumbs down jinak zdravím do Havru.. ta spz to klame the finger smiley

Re: Prodej Astry
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 22.11.2008 09:24

když jsem to dovezl tak se mi to nechtělo předělavat a ma to sve kouzlo (na mol)smiling bouncing smiley

Re: Prodej Astry
Autor: Raďas (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2008 17:24

Zdar borci, přístí rok hodlám prodat svýho KADETTa 1,4i (C14NZ, katalyzátor) r.v. 1990, neví někdo kolik za něj bude při registraci ta ekologická daň nebo jak se ta ptákovina jmenuje??? Jestli má cenu to vůbec prodávat, páč kdo by ho koupil třeba za 15000 Kč, když ta daň je od 3000-10000 Kč???? Asi si ho zakonzervuju a vyjedu až tak za 30 let s veteránskejma SPZtkama.....!

Re: Prodej Astry
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2008 17:53

Myslim ze budouci majitel zaplati 10tKc, tak ze to prodej zadarmo a jeste bude problem to prodat.

Re: Prodej Astry
Autor: Raďas (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2008 18:03

....v techničáku je norma EHK 83.02B S2, což by mělo odpovídat EURO 1, a to by mělo být 5000 Kč....aj tak na ho...o!!!!!

Re: Prodej Astry
Autor: Raďas (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2008 18:13

Koho by zajímalo, jakou normu plní jeho Oplík tak link je zde:
[auto.idnes.cz]

Re: Prodej Astry
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2008 15:19

tak ja už jsem oplika (jenika) prodal.samozdřejmě že ukapla slzička sad smiley ale jinak mužu řict že to bylo super autičko nikdy mě nenechal ve štychu,startoval na prvni otočeni a jezdil za slušnych 7l/100 km.jen doufam že muj novy stroj bude aspon tak dobry jako oplik.timto se svama loučim a jestli nebude vadit občas sem mrknu.
tak at vam ty autička jezdi a nedělaji vam starosti. DOKTUREK

Re: Prodej Astry
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2008 23:40

Dokturek opovaž se koupit jiný auto jak OPEL the finger smiley Jinak hodně štěstí při hledání nového mazlíčka!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Prodej Astry
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 10.12.2008 04:39

už se stalo auto je od německych sousedu jedna se o kysele ovoce smiling bouncing smiley 1,6 16v 80kw 109 koniku /2001 najeto 90 000 km dovoz německo.tak se omlouvam že to neni oplik ale chtěl jsem skusit něco jineho a navic když jsem tam byl tak na mě začal řvat KUP MĚMĚMĚMĚMĚMĚMĚMĚMĚ TAK JSEM MU TO NEMOCH UDĚLATgrinning smiley



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil dokturek (10.12.2008 04:58)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **   *******         **   *******  
 **     **  **   **   **     **        **  **     ** 
 **     **  **  **    **     **        **  **        
 **     **  *****      ********        **  ********  
  **   **   **  **           **  **    **  **     ** 
   ** **    **   **   **     **  **    **  **     ** 
    ***     **    **   *******    ******    *******  
Powered by Phorum.