www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
proč musim tak s cenou dolu?
Autor: Cosmicrevolution (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2008 18:42

Ahoj mám kadeta na kterým jsem dělal 3 roky viz foto v příloze.Nemužu ho prodat za normální cenu, už jsem na 33000 a za mín nepujdu auto mě vyšlo cca na 70000 každý.Každý kouká na rok výroby ale že ten kadet je v lepšim stavu než některý auta z roku 2000 to nikoho nezajímá.Mám spíš počkat s prodejem na Jaro?TEd na zimus se prodávají špatně auta.Popřípadě mi dejte vědět jestli by měl někdo zájem.

Přílohy: DSC00020.JPG (195.9KB)   DSC00035.JPG (147.7KB)   DSC00058.JPG (241.4KB)  
Re: proč musim tak s cenou dolu?
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2008 18:56

Osobně si myslím, že s takovým autem budeš na prodej čekat donekonečna! holt smiř se s tím, že tohle neprodáš za tolik kolik jsi do toho vrazil :-( Holt je to prostě "starý" auto. Pokud ovšem to nebude chtít nějaký fanda. A po novém roce ještě - 10tis za registraci

Já to samý. teď jsem do něj (AF rv.95 caavan X17DTL) investoval přes 30tis a myslíš si, že bych ho prodal za kolik? 50tis? byl bych rád! Holt elektronika auta jdou strašně dulů

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil MartinTomáš (11.11.2008 18:57)

Re: proč musim tak s cenou dolu?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 11.11.2008 22:49

Ja Te reknu proc to neprodas. Protoze si nikdo nechce delat potize na STK a vubec s policajtama na silnici.
Navic je to pro mladiky alias zacinajici tunery drahy a ti starsi uz dostali rozum a je to pro ne auto naprosto neprakticky.
Jak pise Martin, smir se s tim, ze Ti bud zustane, nebo budes muset jit s cenou jeste dolu.
Nicmene na prvni pohled pekna prace, to musim uznat. Jen to zavareny zadni viko je hnus, to se mi otvira kudla v kapse kdyz tohle nekdo kadovi udela. Stejne tak jako kulaty narazniky na ne moc kulaty auto.

Re: proč musim tak s cenou dolu?
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 12.11.2008 07:19

jj docela ukde za 10.000,-Kč bych ho teda vzal!!!!

Re: proč musim tak s cenou dolu?
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 12.11.2008 08:44

Ahoj!
No, od 1.1.09 se platí 10 tis za převod, takže s cenou budeš muset jít ještě z těch 33 podstatně níž. Navíc když si vezmeš, že kolem 35 už koupíš slušnou 8V Calibru (i ikdyž asi ne oplastovanou jako tvoje kadítko:-) ), která je prostě sporťák od narození a zkrátka je to novější auto než Kadett.
To tvoje je spíš takový srazový auto, na normální ježdění nic moc - olámeš po městě spoilery ani nemrkneš - jak říkal Standa, je to nepraktický a pro mladý je to pořád dost drahý :-(. Taky motor v tom výkonově není nic moc... Navíc to tvoje je od pohledu magnet na policajty... Zkrátka takovýhle tuning starších aut je prodělek, a to nejen u kadettů...
Myslím, že reálná prodejní cena je tak kolem 22 - 25tis... A to ještě budeš čekat dost dlouho, než si to někdo koupí...navíc, až TV NOVA zase udělá poprask o těch poplatcích, nastane na 14 dnů boom v prodeji ojetých starých aut, který ale zase krze ty poplatky nikdo nebude moc chtít = ceny půjdou dost dolů...

Re: proč musim tak s cenou dolu?
Autor: Ufas (IP zapsáno)
Datum: 18.11.2008 23:02

To kolik si do auta vrazil nikoho nezajímá... další věc, z mýho pohledu, nikdy bych si otuněný auto nekoupil... kdoví co to mělo za vola... a jak se choval k motoru a tak... (to neber osobně)

já třeba vrazil do auta taky spoustu peněz, nic s tim neni, ale za víc jak deset bych ho neprodal... a ani nechtěl prodat... to ho radši zapálim... navíc teď, když ty kurvy zavedli ty ekopoplatky je to auto prostě neprodejný... leda si sehnat doklad o likvidaci a prodat po dílech... to je jediná varianta, jak z toho aspoň nějáký prachy dostat...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   ********   **        **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **        ***   ***   **  **  
 **     **  **     **  **        **** ****    ****   
  ********  **     **  **        ** *** **     **    
        **  **     **  **        **     **     **    
 **     **  **     **  **        **     **     **    
  *******   ********   ********  **     **     **    
Powered by Phorum.