www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Opel kadett Automat
Autor: Riso (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 08:06

Zdravim Vas moze mi niekto z Vas poradit?? Mam moznost kupit Kadetta r.v 1989 za 40 000sk ale ma to automat. Oplati sa to alebo je viac ako pravdepodobne ze sa mi to casom pokazi, lebo som cital, ze automat ma zivotnost 250000km a neoplati sa kupovat viac ako 6 rokov stary automat. Co myslite oplati sa to??? alebo ma tu s tim niekto skusenosti??? Dakujem grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Re: Opel kadett Automat
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 08:16

Riso ja bych za Kadetta nedal 40 tisic ani kdyby byl v manualu. Ale to jsem Te asi moc nepomohl.

Re: Opel kadett Automat
Autor: Riso (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 08:26

A preco nie??? je to asi dost co??? a kolko by si dal ???

Re: Opel kadett Automat
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 08:43

Max 15tKc kdyz nebudu pocitat nasi sqelou ekologickou dan 10tKc.
Za 40tKc seznes uz AstruF, nebo OmeguB.

Re: Opel kadett Automat
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 08:57

Neblázni vždiť to je předažený jak hrom! nehledě na to že čím víc serepetiček v autě tím se toho může víc pokazit! já bych automat nebral ani omylem! teda pokud by mi nechyběla některá končetina že smiling bouncing smiley

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95

Re: Opel kadett Automat
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 10:02

Riso:
Hele a nemáte vy tam už mít Eura?
Btw, jak ten kadett vypadá, kolik má najeto a tak?
Jestli je to leštěnka po starý paní, která má najeto 60tis a ty jsi srdcař proč ne, nicméně 40tis je v téhle době za kadetta skoro až nesmyslně moc...

Re: Opel kadett Automat
Autor: Riso (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 10:08

Tako ono to ma najazdenych 90000sk lebo tam bol uz meneny motor a ma to elektrony. Inak nic extra akurat ze kasne je super ani stipka hrdze ale on ten kamos ho kupil za 45000sk a mne ho ce dat za 40000sk a tak sa na to asi vyseriem a kupim si nieco ine

Re: Opel kadett Automat
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 10:17

Za ty prachy si kup třeva asru F a budeš o 100% spokojenější!

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95

Re: Opel kadett Automat
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2009 10:46

Za 40 tis ať si ho strčí do prdele - navíc kastle bez rzi ti vydrží tak ještě rok, dva a pak budeš zase tam kde my všichni:-)...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   *******   **     **  **     **  ********  
    **     **     **   **   **    **   **   **     ** 
    **            **    ** **      ** **    **     ** 
    **      *******      ***        ***     ********  
    **            **    ** **      ** **    **        
    **     **     **   **   **    **   **   **        
    **      *******   **     **  **     **  **        
Powered by Phorum.