www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 4 z 7
Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: Boox (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2006 08:41

Prosím ty co mají ten program se schématem kabelu ale i klidně bez něj ať mi ho pošlou Moc děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ Boox1@seznam.cz



Opel Vectra A 2.5 V6 24V C25XE

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: palec (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2006 10:09

Cau poslete mi ho taky...diky moc a aj to schema na kabel. jano.v@centrum.cz

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: Lucaso (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2006 10:22

Cauves, vim ze uz jsem asi stej, ale moc bych vas chtel poprosit, muzete mi nekdo poslat ten soft. a popř. i tu češtinu a schematko ke kabliku???
Diky moc vsem.
richter@asofi.cz

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: Božek (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2006 11:24

Ja nechci být za hnido picha nebo rýpala, ale já si sem na fórm chodím pro rady a u příspěvku s 30ti odpověďmi číst 25x "prosím pošlete mi taky" a "nenašel by se někdo" a podobné. No já nevím jak vám ale mě Tihle škemralové dost vadí.

1, protože fóru nic nepřináší a jen zpalácávají místo pro rozumnou diskuzi
2, protože jsou v 90% shnilí si na google zahledat a najít si to sami
3, protože je prostě bolí přemýšlet a místo toho aby dotyčnému, který se ioprávněně chlubí vlastnictvím kabelu, schémátka i softu napsali přímo na jeho soukromý e-mail, tak tu radši budou zaplácávat diskuzi.

Stejně si dotyčný určitě zatrhl volbu "Zasílat odpovědi na toto téma emailem." tak mu to stejně na e-mail přijde. Tak proč to píšete všichni sem?

Prosím aby mě tu za můj názor nekamenovali, ale v každé druhé diskuzi se to pořád opakuje dokola.

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: Chajda (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2006 20:01

Omlouvam se ale mohl by mi taky někdo poslat prográmek + zapojení kabelu? Všechno vyzkouším a jestli bude třeba tak jsem dám nějaký návod bo zlepšení (jestli na něco přijdu). Předem děkujii (machacek.p@seznam.cz)

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: bliz (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 21:19

MOhli by jste mě taky poslat softíky včetně češtiny aj kabliku na TomasDrinovsky@seznam. DĚKUJI

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: Rorr (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2006 11:32

Hele Mrkněte napříkals sem [auto-diagnostika.com] :-)

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: Milda (IP zapsáno)
Datum: 18.03.2006 17:03

Vím že jsem už miliontej v pořadí ,ale schéma na ten káblíkl jsem nenašel,tak bych se i já připojil ,kdyby mi ho mohl někdo prosím poslat, ten free scan jsem si stáhl odtud. [www.andywhittaker.com]


Opel Kadett 2.0 GSI C20NE

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: Rosta (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2006 17:27

Mohu poprosit o soft.+češtinu+zapojení kábliku na rostislavpavelka@tiscali.cz Díky

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: keiml (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2006 18:23

chlapi nemuzete mi to tez poslat soft+zapojení kabliku a češtinu na kamil.g@email.cz dik moc

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: pragaga (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2006 19:55

smiling smiley prosim vás já bych chtěl aby mi to nikdo neposílal smiling smiley zajímalo by mě jestli si to tu někdo přečetl celý už je to slušnej román smiling smiley))))) za tu dobu než to člověk přečte tak by si asi vydělal na to aby zajel do servisu nebo to koupil na netu smiling smiley))))) bylo by to účinější smiling smiley (doufám že jsem tím nikoho nepohoršil )

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: Petr 1 (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2006 21:26

Ahoj poslete mi taky nekdo ten soft. dik.
1z@seznam.cz

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: MILAN (IP zapsáno)
Datum: 15.04.2006 14:55

Ahoj mám 2.0 GSi a při vyšších otáčkách motor začne vynechávat neví někdo z vás kteří máte s tímhle autem větší zkušenosti co s tím. A ještě bych chtěl poprosit jestli by mě někdo neposlal ten program +návod na ten kabel. Možná bych na tu závadu pak přišel. Diky.

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: tc4ee1 (IP zapsáno)
Datum: 17.04.2006 14:17

Zdravím softík mam i nějake schematka ale ne od vás tak jestli by to někdo poslal ať mužu vyskoušet to me shema je nejspíš pro vozy koncernu WV takže díky vam kdo se nabidne.
Rád bych tuhle problematiku prodiskutoval hloubějí pokud by bylo s kým. dik
ludektatak@centrum.cz

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: peet (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2006 07:59

popiš mi co máš a já ti poradim

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: LH (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2006 17:42

Nemáte někdo zapojení kabelu pro Astru F X16XEL? Pokud ano, pošlete mi prosím schéma toho kabelu a nějaký ověřený program, se kterým ten kabel bude fungovat ..Předem dík... LHruska@seznam.cz


Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: Leoš (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2006 19:42

Může mě také někdo poslat ten soft díky moc zavoral@svi.czoplik jenik napsal:

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: Ing (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2006 12:38

čauky
Opel Kadett E 2.0 16V GSI

lidičky prosim vás kdo máte češtinu a zapojení kabliku prosim pošlete mi ho na meila,můžete i klidně prográmek,ale myslim že už mám Free Scan

moc děkuju


Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: aznoH (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2006 14:00

Nemohl by to zapojeni toho kabelu sem nekdo hodit jako prilohu? Dik

Re: program DIGNOSTIC MOTRONIC
Autor: somik (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2006 18:53

Mohl bych též poprosit o soft a schema kablíku ?
Předem dík. E-mail:somik@tiscali.cz

Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 4 z 7


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  **    **  **    **  **    ** 
 **   **   **     **   **  **    **  **    **  **  
 **  **    **     **    ****      ****      ****   
 *****     **     **     **        **        **    
 **  **    **     **     **        **        **    
 **   **   **     **     **        **        **    
 **    **   *******      **        **        **    
Powered by Phorum.