www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Opel Astra F 2.0 8V GSi
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2009 10:21

Hoši máte někdo eFko s motorem C20NE? potřeboval bych pár detailnějších fotek motoru, a na netu nic podrobného nemůžu najíd. Dík

Re: Opel Astra F 2.0 8V GSi
Autor: Drahoš (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2009 13:46

že neřekneš :-) co přesně bys chtěl ??? pokusim se něco vyhrabat ... mám snad i fotky jak jsem ho vyndaval .. a mám ho i v garáži a plete se mi

Drahoš
Opel Astra f c20xe
www.united-cars.cz

Re: Opel Astra F 2.0 8V GSi
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2009 18:15

ajoo vzdyt ja si vubec na Tebe nevzpomel Jardo smileys with beer mam zafixovany uz 16V hot smiley aale chystam se na prestavbu z te 1.6 vis.. a potreboval bych videt ukotveni toho motoru na prave strane, zajima me ten drzak se servem, remeni.ce, a altik.. a napinaci kladka. Resim jestli bych tyhle veci mohl prehodit z te 1.6. Tobe zbyly i poloosy a persony ? nebo tos pouzil na 16V ?

Re: Opel Astra F 2.0 8V GSi
Autor: Drahoš (IP zapsáno)
Datum: 26.02.2009 07:03

pokusim se ti ty fotky vytahnout ... jinak mám doma celej motor se všim ... vyndal jsem to celý s podrámem a jen přehodil motory. takže poloosy a tohle okolo mi zbylo.

Drahoš
Opel Astra f c20xe
www.united-cars.cz

Re: Opel Astra F 2.0 8V GSi
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 10.03.2009 17:27

Tak jak to vypada s fotkama? Nejak vazne komunikace eye rolling smiley Porovnaval jsem pravy drzak motor Kadett 2.0 a Astra 1.6 a pasovat to nebude, je jina roztec sroubu, takze budu par veci potrebovat smoking smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  **    **   ******   ******** 
 **        **     **   **  **   **    **     **    
 **        **     **    ****    **           **    
 ******    **     **     **     **           **    
 **        **     **     **     **           **    
 **        **     **     **     **    **     **    
 ********   *******      **      ******      **    
Powered by Phorum.