www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Nabíječka
Autor: Johny O (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2009 13:08

ahoj. rozhodnul jsem se koupit novou nabijecku na autobaterie a uz bych chtel nejakou lepsi. Koukal jsem na netu a zameril jsem se na automaticky nabijecky s procesorem. a ted k problemu: tyhle problematice moc nerozumim takze bych se rad zeptal jestli nekdo neo takovyho vlastnite popripadne i znacku. proste nejakej overenej typ. a taky hlavne aby to prezila ve zdravi moje penezenka. Nebo jen dejte typy na co se pri koupi tohodle zarizeni zamerit. Diky predem a preju krasny zbytek dne. jinak mam baterku 12V 60Ah

Opel Astra F x16xel



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Johny O (27.02.2009 13:09)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  **     **  **        ******** 
    **      **   **   **     **  **        **       
    **       ** **    **     **  **        **       
    **        ***     **     **  **        ******   
    **       ** **    **     **  **        **       
    **      **   **   **     **  **        **       
    **     **     **   *******   ********  ******** 
Powered by Phorum.