www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Servis
Autor: Kubi (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2007 11:26

MaM: To bys byl mooooooc hodnej... Tady v Opavě je servisů po kokot jaxe říká, ale ty menší, kde jsou ochotní a mají good ceny mají plné ruce práce a v těch větších ti Kadetta nikdo dělat nechce.... Město Albrechtice trošku znám, dostkrát jsem tama projížděl. Kdybyses mi teda zeptal na kolik by tam vyšla Výměna rozvoďáku a nějaká ta kontrola, protože se v tom moc neorientuju, tak ať vím, jestli se na něj můžu spolehnout, byl bych rád. Víš jak to je, zatím se to teprv učím, to auto nemám moc dlouho, ale časem do toho snad proniknu hloubš ;-)
Kdyžtak kubi.tunes@centrum.cz
Fakt moc dík

Re: Servis
Autor: MaM (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2007 19:58

Dám ti telefon,zavolej mu a jámu zítra řeknu,že budeš volat.777261648,775336089,jmenuje se Vašenda.

Re:zadní ložiska,náboje
Autor: prema (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2007 10:47

Hovorka David napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj lidi, prosím o radu. Mám Opel caravan Di16v 60KW naftu r.výroby 1998.Hučí mě zadní ložiska, musí se měnit celé náboje, kolik stojí.Není někdo, kdo to umí opravit ,nebo nějaký servis, který se tím zabývá.

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **    **   ******   ********  
  **   **   **     **  ***   **  **    **  **     ** 
   ** **    **     **  ****  **  **        **     ** 
    ***     *********  ** ** **  **        **     ** 
   ** **    **     **  **  ****  **        **     ** 
  **   **   **     **  **   ***  **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **    **   ******   ********  
Powered by Phorum.