www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Vstříkování paliva
Autor: Michal.S (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2006 08:21

Ahoj všem.Mám takoví skromný dotaz.Před časem jsem dostal od známého jednobodové vstřikování z Kadeta 1.3 podotýkám že je kompletní včetně PC.A chtěl bych se touto cesto zeptat jestli by to šlo namontovat do auta Daewoo Racer r.v. 89,1.5, karburátor,Auto má mechanickou AC pumpu a ruční sytič.Já si myslím že by to šlo ale,víc hlav,víc ví.Díky za případné odpovědi.Michal

Re: Vstříkování paliva
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2006 09:01

Michale problem je jednak v ECU, ktera je nastavena na nejaky prametry motoru (obsah, komprese -> predstih), potom v chybejicich cidlech na motoru (cidlo teploty, snimac otacek, podtlaku atd atd) a v neposledni rade nemas rozdelovac a i kdyby si ho sehnal tak neverim ze by sel napasovat na stavajici motor. Nehlede na to ze bys musel sehnat jeste palivovy cerpadlo (patrne do nadrze)
Drobnejch problemu se urcite jeste objevi vic.
Podle me tohle nema vyznam, jednoduzsi a levnejsi je sehnat celej motor.
Nehlede na to ze 1.3 se vstrikovanim bude mit mensi vykon nez karburatorova 1.3ka.

Re: Vstříkování paliva
Autor: jarad77 (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2006 09:09

Stando... Racky dělali s 1.5 , ale jinak souhlasím... Neušetříš... spíš si zaděláš na mraky problémů... Kup radši celý motor, pokud je ten v racku po smrti. ale jestli ne tak zase tak špatný není..

Re: Vstříkování paliva
Autor: Michal.S (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2006 09:25

Tak se na to raději vykašlu a někomu to prodám.Motor mam OK startuje na cvrnk i v těch mrazech co byli a jsou.Nicméně vám všem dík za rady.Michal

Re: Vstříkování paliva
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2006 09:52

To Jarad77 : Jo promin v zaveru jsem na to uz nejak zapomnel o jakou slo kubaturu.. :-) Ale na zacatku jsem to jeste vedel, ale to vis ten vek...:-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********  ********   ********  **      ** 
 **           **     **     **  **        **  **  ** 
 **           **     **     **  **        **  **  ** 
 ******       **     ********   ******    **  **  ** 
 **           **     **     **  **        **  **  ** 
 **           **     **     **  **        **  **  ** 
 **           **     ********   **         ***  ***  
Powered by Phorum.