www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 5 z 6
Re: Opel vrakoviště
Autor: Marťasz (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2008 19:24

Jej, tak to jsem hloupej já eye rolling smiley

Re: Opel vrakoviště
Autor: honza GSI (IP zapsáno)
Datum: 22.04.2008 19:30

v Plzni máme vrakovíště 2 a s oběma mám dobrou zkušenost třba tapec+komplet přístrojovka i nastrojená!!! 200,.to mě přijde dost směšný a hlavně příjemný.žádný židáci

Re: Opel vrakoviště
Autor: matado (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2008 09:49

[dily.opel.cz]



tady najdete odkazy,myslím,že všicí

Re: Opel vrakoviště
Autor: mercy (IP zapsáno)
Datum: 18.06.2008 08:08

Kde je, prosím, vrakoviště Opel v okolí Č.Budějovic? Díky

Re: Opel vrakoviště
Autor: zdr (IP zapsáno)
Datum: 09.02.2009 15:51

asi jediný co jsem našel [mujweb.cz] někde za Dobrou vodou o jiným nevím

Re: Opel vrakoviště
Autor: poštolka (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2009 17:04

dobrý den
můžu se zeptat kde sídlíte? Scháním alternátor na astru r.94 a jak se pohybuje cena. Děkuju za odpověd.

Re: Opel vrakoviště
Autor: Tomas-001 (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2009 14:24

Zdravím Vás.
kde, prosím, je to vrakoviště v Teplicích-Kladrubech...?, máte někdo kontakt na ně...?, mají otevřeno o víkendu...?Díky všem za čes a info...

Re: Opel vrakoviště
Autor: Frida (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2009 14:18

Ahoj,shánim böba prahy na opel kadett E 5dvéř,ale potčebuju prahy komplet i tu železnou výztuž i plechy,byl bych rád kddyby mi někdo dal bližší info ... :-)

Re: Opel vrakoviště
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2009 14:25

A co se treba podivat do eshopu (elit, autokelly, MJauto...)?
Nebo si myslis ze na vrakarne sezenes nejakej nezrezivelej dil? A kdyz, tak uz ho stejne po vyriznuti budes zpatky dost blbe pasovat.
Plecharina stoji par korun.

Re: Opel vrakoviště
Autor: Tereza (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2009 11:33

Ahoj,

mám na vás otázku. Chci koupit Astru, zatim nejnovější model, ale nemá zrcátka a kliky v barvě, což dost esteticky tomu autu škodí (chápu, pokud vám to přijde malichernej problém smiling smiley). Nemáte někdo zkušenost, jestli by šli třeba na vrakáči koupit zrcátka v barvě a pak je na to auto namontovat? Jde mi jen o ten princip, zda je to vůbec možný a ne jestli seženu ty zrcátka.

Díky moc!

Re: Opel vrakoviště
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 29.08.2009 09:22

Terezo, co je pro Tebe posledni model? Myslim ze na Astru H budes tuhle bizuterii na vrakarne tezko schanet.

Re: Opel vrakoviště
Autor: Kychot (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2009 16:33

Tak jsem své zkušenosti s hledáním vrakovišť, kde by mohli mít tu X14NZ, soustředil na stránku:
[cs.wikiversity.org] – Opel/Vrakoviště

Můžete tam přidat také své zkušenosti.

Jak je vidět, vrakoviště většinou na e-maily ani neodpoví, asi to chce spíš obtelefonovávat a trpělivě vysvětlovat, co člověk chce – často ani neví, jaké typy motorů mají.

Re: Opel vrakoviště
Autor: Kychot (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2009 17:07

Jinak:
- Tuchlovice u Kladna tady to vypadá, že mají jen Renaulty [vrakoviste-renault.wz.cz]
- Dolní Břežany: na [dolnibrezany.cz] jsem našel odpověď: Pokud je nám známo, tak vrakoviště US Cars bylo z Dolních Břežan přestěhováno a obě původní jsou vyklizená (směrem na Točnou a naproti Obecnímu úřadu).

Kdo ví ještě o něčem, co jsem na ten seznam nedal, klidně to tam může rovnou doplnit.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Kychot (30.08.2009 17:08)

Re: Opel vrakoviště
Autor: Tereza (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2009 11:13

Stando,
poslední model je pro mě Astra H. Asi máš pravdu, že budu zrcátka shánět těžko, ale nicméně to aspoň zkusim, to auto by to hodně pozvedlo (auto je stříbrný, kdyby bylo tmavě modrý, tak by černý zrcátka nevadily, ale takhle to bije do očí).

Koukám, Dolní Břežany zrušený Kychote? Sakra, to mám z domu 6 km, takhle budu muset jet někam dál...

Re: Opel vrakoviště
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2009 12:07

Tereza: Než budeš lítat po vrakovištích, podívej se a optej se na [www.opel-astra-h.cz]

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Opel vrakoviště
Autor: Kychot (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2009 16:14

Tereza napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Koukám, Dolní Břežany zrušený Kychote? Sakra, to mám z domu 6 km, takhle budu muset jet někam dál...

Já tam nikdy nebyl. Jak jsem koupil, tak prodávám. Když to máš hned za barákem, tak se tam zkus mrknout a ověřit, jestli jsou skutečně zrušený a poptat se, kam přesně se to přestěhovalo, a dej vědět.

Re: Opel vrakoviště
Autor: Kychot (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2009 07:23

Nemá někdo tušení, jak to funguje na vrakovištích v Německu?

Jak všude sháním ten X14NZ, tak chlápci, co mi ho nabízeli (vesměs lidi ze Sokolova, Karlových Varů, Teplic atd.) pro to jezdí "za čáru", tvrdí, že to Němci dávají na vrakáče a dostávají za to šrotovné 2500 Eur nebo kolik a že kvůli ekologické likvidaci tam ta kastle musí zůstat, takže sem nevozí celá nabouraná auta, jako dřív, ale chodí tam vybírat věci podle toho, co kdo potřebuje a pak s tím tady kšeftujou.

Tak nemám zájem s tím kšeftovat, ale si říkám, zkusit tam sám zajet a zkusit tam pro sebe ten X14NZ najít, ale nemám tušení, jak to tam chodí. Jestli je to normální, že si tam člověk zajede, porozhlídne se a vyndá si nějaký motor a něco za to zaplatí, nebo v tom jsou ještě nějaké jiné fígle.

Re: Opel vrakoviště
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2009 08:20

No jo ale má to jeden háček: sprichst du Deutsch? "ja torchen" smiling bouncing smiley

Ono jde o to aby tě neodrbali - což němci vycítí a už se vezeš. Chce to někoho kdo se tam v tom vyzná.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Opel vrakoviště
Autor: Kychot (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2009 09:00

No právě. Když ty Němci na svých inzerátech nabízejí takové motory za 300 - 600 Eur, což je 8000 - 16000 Kč, a na vrakáčích by za to chtěli také tak nějak, tak pak nechápu, že ti Češi, kteří tam pro to jezdí, to pak tady prodávají za 5000,- Kč a ještě z toho mají nějaký vývar + režie podniku. Tak v tom usí být nějaká levota nebo ještě nějaký další fígl. To to tam musí brát za cenu šrotu.

Re: Opel vrakoviště
Autor: Polak (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2010 19:46

Potřebuji kolínko k hadičce, je to na přebytečnou naftu která se vrací k čerpedlu. SOS - pora0dte. Děkuji

Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 5 z 6


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **    **  **     **  **     **  **     ** 
 **        ***   **   **   **   **     **  **     ** 
 **        ****  **    ** **    **     **  **     ** 
 ******    ** ** **     ***     **     **  ********* 
 **        **  ****    ** **     **   **   **     ** 
 **        **   ***   **   **     ** **    **     ** 
 ********  **    **  **     **     ***     **     ** 
Powered by Phorum.