www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Centrál- 5té dveře
Autor: vluky (IP zapsáno)
Datum: 02.02.2006 14:48

Zdravim, chtěl bych si dát do auta(Kadett E rv90) centrál a narazil jsem na problém s pátými dveřmi. Řešil jsete už tento problém při instalaci univerzálního CZ. Díky za rady L.

Re: Centrál- 5té dveře
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 03.02.2006 05:48

dej si tam odskok místo centrálu

Re: Centrál- 5té dveře
Autor: vluky (IP zapsáno)
Datum: 07.02.2006 20:12

Jo diky to je dobrej nápad, ale přece jen by mě zajimalo jestli to někdo nějak vyřešil. Díky L.

Re: Centrál- 5té dveře
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2006 21:37

sehnat originál motůrek na kufr a je to, je to to nejjednodušší :-)

Re: Centrál- 5té dveře
Autor: Rosťa kadett 1.7D (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2006 12:52

TO: jpl

No samo že nejlepší je motorek originál,ale kde ho sehnat když na vrakáči se mi smějou a jen řeknou že je hned pryč.

Re: Centrál- 5té dveře
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2006 13:10

Staci se podivat jakym zpusobem zamyka originalni zamek a potom tam dodelat klasickej dvoudratovej motorek do dveri aby delal neco podobnyho, co dela klic.
Jde jen o to, aby se zabranilo zmacknuti zamku.

Re: Centrál- 5té dveře
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2006 13:22

To Rosta: Ja mel taky porad smulu kdyz jsem schanel jednu nedostatkovou vec, pak jsem mu vrazil 100,- a rekl, za mesic prijedu. A mel to pro me schovany.......

Re: Centrál- 5té dveře
Autor: Rosťa kadett 1.7D (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2006 21:01

To Zdeněk: Tak to jsi neměl špatný nápad. Já mám kámoše na opláckým vrakáči tak to budu muset vyzkoušet, jen abych se toho zámku dočkal,
bývají jen zřídka.

Re: Centrál- 5té dveře
Autor: tomi (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2007 16:54

MOzem sa spitat,vedel by tu niekto odfotit ako je to uchytene?
Konkretne ten motorcek,zohnal som cely central so 6-timi servomotormi aj RJ len mam pocit ze mi tam chyba neaka vec k tomu,a mozem poprosit aj neake foto z dvery od Sofera,ako sa to ma uchytit aj s tym spinacom?
Dakujem.

Re: Centrál- 5té dveře
Autor: tomi (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2007 18:46

Ok spitam sa inac,ak mam origo central tak potrebujem ine zamky?Lebo ku tym povodnym som to prirobil (neako) ale mam problem,ak zavrie zavora tak uz neotvorim dvere ani klucom ani nijak,pretoze zavora drzi zamok v zavrenej polohe a ani klucom s tym nepohnem.Ak netreba neake zamky specialne na central tak mozem poprosit o neaky navod alebo fotky ako je to original uchytene.Dakujem.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  **     **  **     **   *******   ********  
 **  **  **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **   ********  ********  
 **  **  **  **     **  **     **         **  **        
 **  **  **  **     **  **     **  **     **  **        
  ***  ***    *******    *******    *******   **        
Powered by Phorum.