www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Vrakoviště vybírají nezákonně poplatky za stará auta
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2009 21:08

Praha - "Česká inspekce životního prostředí začala rozdávat desetitisícové pokuty za to, že některá vrakoviště vybírají poplatek od lidí, kteří jim přivezou starý automobil k ekologické likvidaci.

Podle zákona o odpadech musí vrakoviště převít vůz zadarmo.

Pravomocné jsou zatím pokuty pro dvě firmy: děčínský Kovošrot Group musí zaplatit 80 tisíc korun a pražská Gera 30 tisíc.

Mluvčí ekologické inspekce Ivana Awwadová uvedla, že kontrolory na chování autovrakovišť upozornili občané. "Požadovaly od lidí jakýsi blíže neurčený poplatek, například manipulační poplatek, poplatek za zpracování, skladovací poplatek a podobně," řekla Aktuálně.cz Awwadová."

18:30 | DnesPavel Baroch


..................................................................................
Tak, a teď jsem o to, jetli dávali vrakoviště i doklady, tak ty lidi je budou atakovat pro vrácení peněz - to bude zkrachovalých vrakovišť! Nevím kdo a kde se probudil že to začali řešit až teprave teď!?

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **      **  ********  ******** 
 ***   ***  ***   **  **  **  **  **        **       
 **** ****  ****  **  **  **  **  **        **       
 ** *** **  ** ** **  **  **  **  ******    ******   
 **     **  **  ****  **  **  **  **        **       
 **     **  **   ***  **  **  **  **        **       
 **     **  **    **   ***  ***   **        **       
Powered by Phorum.