www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
technicka
Autor: gazz (IP zapsáno)
Datum: 22.01.2010 21:33

ahoj vsem.mam dotzek a omlouvam se za zalozene tema.mam opla astru f 1 6 16v 98 rok.vim ze to zni divne ale ptam se tu vas pac kazdy tvrdi neco jinyho a zbatecnosti podle meho.tyka se to technicke a emisi.potrebuju v nejblizssich dnech dat oplika na technickou.otazka je asi takova.co vsecko musi byt na aute v poradku a po cem nejvic dou.a na co dat bacha.pac to chci dat dohromady.napr...dik ps omlouvam se za tema.dik vsem.confused smileysmileys with beer

Re: technicka
Autor: gazz (IP zapsáno)
Datum: 22.01.2010 21:37

gazz napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ahoj vsem.mam dotzek a omlouvam se za zalozene
> tema.mam opla astru f 1 6 16v 98 rok.vim ze to zni
> divne ale ptam se tu vas pac kazdy tvrdi neco
> jinyho a zbatecnosti podle meho.tyka se to
> technicke a emisi.potrebuju v nejblizssich dnech
> dat oplika na technickou.otazka je asi takova.co
> vsecko musi byt na aute v poradku a po cem nejvic
> dou.a na co dat bacha.pac to chci dat
> dohromady.napr...dik ps omlouvam se za tema.dik
> vsem.confused smileysmileys with beer a emise ohledne toho ze mam vykuchany katalizator pac netusim zdaly to tam projde..mate nekdo zkusenosti??

Re: technicka
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2010 01:20

gazz:
Jako tvůj dotaz kapku nechápu...
Prostě na autě musí fungovat všechno - hlavně brzdy a všechny světla.
Dále ti z toho nesmí chcát olej, nesmíš mít vůle v řízení a v nápravách, nesmí to být enormě shnilý...Sjetý gumy...nesmí na tom být neschválené spoilery, xenony atd...musíš mět lékárnu, výbavu...
Prostě to auto musí fungovat jako celek - aby splnovalo technické předpisy...

Re: technicka
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2010 05:55

gazz:
malej dotázek- jak dlouho má řidičák, že se ptáš na takové věci? Auto musíš mít v naprostém pořádku,co víc bys chtěl slyšet? Že ti odpustí třeba nefunkční světla,nebo brzdy,nebo co jsi myslel že se tu dozvíš?

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: technicka
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2010 09:37

Ono taky záleží jak se dotyčný "technik" vyspí. mě vyhodily s STK se Škodou 105 jen za to, že mě chyběli ty boční zadí mřížky na sloupcích od střechy - dle vyjádření technika - "co kdyby mi tam dítě dalo za jízdy prsty"... debilněší zdůvodnění jsem vyživotě neslyšel - chudák dítě...

Ale jak psali kluci! Máš snad řidičák tak musíš vědět co to auto mám mít! Jinak - dej auto do servisu a tam se ti vše sami postarají a ty jen přijdeš a zacáluješ smiling bouncing smileythumbs down

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******    ******   ********  **    **  **     ** 
 **     **  **    **  **         **  **   **     ** 
 **         **        **          ****    **     ** 
 ********   **        ******       **     ********* 
 **     **  **        **           **     **     ** 
 **     **  **    **  **           **     **     ** 
  *******    ******   ********     **     **     ** 
Powered by Phorum.