www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Koupit, nekoupit? Opel Astra 93, 1.7D
Autor: Makovec (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2010 18:58

Zdravim, chceme pořídit nějaké auto, levné na provoz za levný peníz. Nepotřebuji žádný přehnaný komfort, ale auto, které bude velký a spolehlivý. Má cenu kupovat Opel Astra 93, 1.7D´, udržovaný? Díky za rady.

Re: Koupit, nekoupit? Opel Astra 93, 1.6
Autor: Makovec (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2010 19:01

jen pro info, najeto má 245t.
A ted mě napadá, že jsem nechtěl napsat 1.7D, ale 16 benzin.....

Re: Koupit, nekoupit? Opel Astra 93, 1.6
Autor: Starý Známý (IP zapsáno)
Datum: 16.03.2010 16:26

Ahoj Makovče grinning smiley
nemůžu ti radit za ostatní, ale já mám ASTRU F CARAVAN z roku 1996, při koupi z DE na tach. 90 000km Skutečných asi tak 130 000 - 150 000Km, teď po 5ti letech mám nahrkáno 190 000Km a nemyslím, že se auto NEchystá do důchodu. Motor chytá na benzín na brnk a když sundám víčko na víku ventilů, tak to taky moc nefučí, takže myslím, že ten motor ještě 100 000Km najede (a to mám 60 000Km najeto na LPG). Pokud je to 1,6 8mi ventil, tak bych se toho nebál, pokud budeš pravidelně měnit olej a filtry, tak to musí jezdit "furt pryč". Diesla v tomto proběhu URČITĚ NE, pokud nevíš kdo s tím a jak jezdil.

VŽDY ale záleží na konkrétním stavu konkrétního vozu eye rolling smiley


...tož tak... grinning smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ******   **     **  **     **  **        
 **    **  **    **   **   **   **     **  **    **  
     **    **          ** **    **     **  **    **  
    **     **           ***     *********  **    **  
   **      **          ** **    **     **  ********* 
   **      **    **   **   **   **     **        **  
   **       ******   **     **  **     **        **  
Powered by Phorum.