www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Astra-šikovný servis Praha
Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2005 17:54

Zdravím, chtěl bych se zeptat znalců z tohoto serveru, zda by jste neuměl někdo doporučit nějaký šikovný servis v Praze na moji Astřičku r.98 případně nějakého "Ferdu mravence", který by mi poradil a zkoukl nějaké menší problémky.Předem díky moc.

Re: Astra-šikovný servis Praha
Autor: Martin 16V (IP zapsáno)
Datum: 22.04.2005 05:28

Auto Vít ?????? :-)))))))

Re: Astra-šikovný servis Praha
Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 22.04.2005 06:57

Hmmm nebo Srba servis co.....:-) Neee chci někoho kde vim že to neodfláknou a nenechám tam úspory.....:-(

Re: Astra-šikovný servis Praha
Autor: Radim (IP zapsáno)
Datum: 22.04.2005 14:26

To je Astra F z r. 1998 nebo už G?
Já jezdím s Kadetem do Slivence - je to malá autodílna ve stodole. Dělá sice teoreticky všechna auta, ale dobře umí hlavně Oply. Co ho pamatuju (asi 6 let), jezdil vždycky s Kadetem, teď má Astru F. Říká se o něm, že jezdil Rallye s Kadetama, takže ho nezaskočí ani docela rozsáhlejší problémky :-) Pokud vím, dělá hlavně mechaniku, docela to umí se svářečkou (např. mi dělal nové prahy), nedělá elektriku a odmítá se hrabat v dieselech.
Zatím mi nic nezvoral :-)
V případě zájmu dám kotakt.

Re: Astra-šikovný servis Praha
Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 22.04.2005 14:34

Je to 01/98 takže asi F...? Nevim, nějak se v tom moc nevyznám... Ta co je tu na titulní stránce :-) Je to takový šikulka, co mi když mu řeknu - něco mi drnčí v motoru, tak na to přijde? Pokud bych mohl poprosit o ten kontakt, bylo by to prima, bydlím v Modřanech, což není do Slivence zase takový lán světa :-) Případně pls na mail, nemusí to být sem do diskuze.

Re: Astra-šikovný servis Praha
Autor: Radim (IP zapsáno)
Datum: 22.04.2005 15:17

Jmenuje se Křížek a je na něj číslo: 601 222 034.
Překvapivě to není mobil, ale "pevná" linka do dílny, takže volat přes den.

Pozor, myslím, že ve Slivenci jsou autodílny Křížek dvě (asi krajové jméno :-) ) tak raději přikládám mapku. Označil jsem to červeným puntíkem.

Přílohy: (105.8KB)  
Re: Astra-šikovný servis Praha
Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 07:35

Super, moc díky :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **   *******   **      **  **     **  ******** 
  **  **   **     **  **  **  **  ***   ***     **    
   ****           **  **  **  **  **** ****     **    
    **      *******   **  **  **  ** *** **     **    
    **            **  **  **  **  **     **     **    
    **     **     **  **  **  **  **     **     **    
    **      *******    ***  ***   **     **     **    
Powered by Phorum.