www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Ultrazvuk na vstřiky?
Autor: Martas7 (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2010 06:57

Ahoj,

mám Astru F r.v. 96 1,7 TD (50KW), mám dost ucpaný vstřiky a čudím mě to jako lokomotiva a rád bych si je nechal vyčistit, ale nevím jestli je lepší si je nechat pročistit ultrazvukem a nebo klasickou metodou?
Případně kde v Brně si je nechat pročistit, aby to mělo aspoň nějaký výsledek, jenom jeden servis v Bosonohách je čistí ultrazvukem a o jiné v Brně nevím, prosím poraďte...

Dík. Martin

Re: Ultrazvuk na vstřiky?
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2010 09:34

8leží, jestli nebudou už po tak dlouhé době KO což si myslím že budou... Pak bych se podíval kolik bude stát to čištění a kolik stojí jedna Auto kelly Objednací kód: BO 0434250226 cena 770kč/1ks

Jinak já je úspěšně vyčistil obyč petrolejem...

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Gizmo_CZ (29.09.2010 09:35)

Re: Ultrazvuk na vstřiky?
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2010 15:31

Gizmo:
Hele opbjektivně to petrolejem vyčistit nejde - tím nerozpustíš ty zapečený pryskyřice na hrotech vstřikovačů. Ono to na první pohled může vypadat čistě, ale pod mikroskopem bys viděl to krasové pohoří...

Re: Ultrazvuk na vstřiky?
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2010 17:10

jednoznačně nechat vstřiky udělat u odborné dílny (BOSCH diesel apod)
je potřeba je nastavit a zkontrolovat zda nekapou..

Gizmo za 700kč v KELLY je pouze tryska vstřikovače, tedy koncovka dole v motoru... a tu bejt tebou tak doma nenastavuju... vstřik by mohl kapat a propálíš píst

celej vstřik výjde přes 5tis a repasovanej 2500 (podstatnej je i ten držák "KELLY")

Re: Ultrazvuk na vstřiky?
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2010 17:48

však měl jsem na mysly ty "jehly" na to jsem dával i odkaz. ja jasný, že doma na koleně to neuděláš...

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Ultrazvuk na vstřiky?
Autor: Martas7 (IP zapsáno)
Datum: 30.09.2010 07:42

No tak to vypadý, že vstřiky nejsou žadná laciná sranda, asi to dám jenom na vyčištění, snad si neřeknou za prácu víc, než za 4 repasovaný vstřiky...
Předchozí majitel asi jezdil na friťák a já to vod.eru, to mě fakt těší.

Ale i tak dík za radu.

Re: Ultrazvuk na vstřiky?
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 01.10.2010 17:46

bud v klidu jsou i dražší vstřiky :-) ehm třeba jako na W210

Re: Ultrazvuk na vstřiky?
Autor: martinsyslik (IP zapsáno)
Datum: 01.10.2010 22:18

Hele a co treba vstriky od Motorpalu...jsou cesky a docela dobry,mam je tam a chodi to s nima skvele,maji tam bySD309.mam tam SD301,chodi to s nima bezproblemu.Pro rejpaly co tomu moc nerozumej(G......)a maji ostre vacky na dieselu....:-).Ano neni to triska co tam ma byt,ale velmy podobna technickymi parametry.Cena je cca 280kc...tim bylo rozhodnuto.

Re: Ultrazvuk na vstřiky?
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 02.10.2010 04:33

smiling bouncing smileysmileys with beer rejpale smiling bouncing smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********   **    **   *******  
 **     **  **     **  **     **   **  **   **     ** 
 **     **  **     **  **     **    ****    **        
 ********   **     **  **     **     **     ********  
 **          **   **   **     **     **     **     ** 
 **           ** **    **     **     **     **     ** 
 **            ***     ********      **      *******  
Powered by Phorum.