www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
cena motoru?
Autor: yetii (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2011 20:25

zdravim, potřebuji koupit na astru f starší motor X16SZ, můžete mi poradit aspoň orientační cenu, abych byl trochu v obraze? díky

Re: cena motoru?
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2011 22:46

holy motor cca 3tis :-)

-------------------------------
http://img98.imageshack.us/img98/9787/myopelys8.gif
Astra F GSi 16V M2.8 150ps

[picasaweb.google.com] - monopost gallery

Re: cena motoru?
Autor: yetii (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2011 18:32

Díky, takže, když mi ho nabízeli za 7 tisíc, tak to nebrat a poohlídnout se jinde.

Re: cena motoru?
Autor: Python (IP zapsáno)
Datum: 21.02.2011 21:26

já měl možnost koupit V6 i s převodovkou za 3 000, ale bohužel jsem předtím ještě neměl astru jinak už bych ho tam rval smiling smiley

Astra 2.0 16v 100kW X20XEV r.v. 96 a je to moje první smiling smiley a první už navždy zůstane smiling smiley

Re: cena motoru?
Autor: Biggest (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2011 08:04

já koupil x16szr - o trosku novejsi... za 5tis. Holy motor - bez sani, cidel atd... proste jen blok a hlava. Hlava musela stejne dolu aby se zabrousila, vymenily gufera, zalapovaly ventily atd... proste veci ktere je nutne udelat pokud nevite v jakem stavu to je...

2 Python: V6 za 3tis? Hehehehe :-D :-D :-D a v jakem stavu to bylo? Tocilo se to vubec?! V6 za pár korun může být i v tomto stavu: [www.calibra.cz] a to bys jistě nechtěl... Já třeba prodávám svůj V6 motor a chci za něj 500,-€ má najeto 136tkm a je 10tkm po rozvodech dělaných v Opelu. Motor je suchý čistý s plně funkčními čidly atd. Je to jen příklad dvou naprosto odlišných stavů...

Re: cena motoru?
Autor: Python (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2011 20:22

motor byl v cajku Vectra hozená přes střechu smiling smiley jen majitel vrakovišťe je slušně řečenou hloupý smiling smiley koupil si ho kámoš a šlape jak má smiling smiley

Astra 2.0 16v 100kW X20XEV r.v. 96 a je to moje první smiling smiley a první už navždy zůstane smiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  **     **        **  **    **  **     ** 
 **  **  **  **     **        **  ***   **  **     ** 
 **  **  **  **     **        **  ****  **  **     ** 
 **  **  **  *********        **  ** ** **  ********* 
 **  **  **  **     **  **    **  **  ****  **     ** 
 **  **  **  **     **  **    **  **   ***  **     ** 
  ***  ***   **     **   ******   **    **  **     ** 
Powered by Phorum.