www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Burza náhradních dílu
Autor: PetrStejskal (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2011 06:43

Hezký den, nevíte jestli se u nas pořádá nějaká auto burza s nahr. díly na současné auta? Všude jsou díly jen na veterany nebo motorky. Díky moc

Re: Burza náhradních dílu
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2011 11:29

No, záleží co myslíš tím současná...
Pokud zůstaneme věrni autům do rv. 95 - tzn. kadettům, astrám F max. Omegám B, tak třeba na Veteramě v Reichu toho je mraky. Ale v Čechách asi spíš aukro a soukromá inzerce...
Co jsem objížděl všechny burzy, tak maximálně díly na škodovky a Fanouše, sem tam něco na Filcku...

Re: Burza náhradních dílu
Autor: PetrStejskal (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2011 12:09

Ano, myslel sem Astra, Vectra ...
A třeba v Polsku, nějakou známou velkou tržnici kde mají hodně na Oply neznáš?

Re: Burza náhradních dílu
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2011 14:10

Pro mě je do Polska daleko - to spíš tady kluci z Moravskoslezského kraje by mohli poreferovat - maj to za dědinou smileys with beer...
Ale ono na tyhle naše starý šlupky už likvidujou zásoby i na vrakáčích, ceny jetých dílů jsou vážně nízké - ani nevím, jestli se někam vyplatí jezdit na blecháč...

Re: Burza náhradních dílu
Autor: PetrStejskal (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2011 14:16

Třeba potřebuju chladič na Vectra B X16SZR a na vrakoviště kam sem volal za něj chtěji 1500 - 2000 Kč

Re: Burza náhradních dílu
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2011 14:32

Jen tak jsem koukl na ACI a chladič na to auto bez klimy 1345,- a s klimou 1626,-Kč. Bych se jim na jetej ani nevy.....

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Burza náhradních dílu
Autor: PetrStejskal (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2011 16:31

Ono když auto má skoro před smrtí a jeho hodnota se blíží 0 tak se mi do něj moc nechce dávat novou věc

Re: Burza náhradních dílu
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2011 19:44

Raději zarostlý, zanesený a dražší starší chladič, než levnější nový?

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Burza náhradních dílu
Autor: PetrStejskal (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2011 20:26

Sem psal že nový davat nebudu, že chci použitý. Pár jich je za cenu kolem 500 Kč na Aukru tak to zitra obvolam. Já vím že nová věc je nová věc ale já fakt netuším jak dlouho auto ješte budu mit, muže to být týden ale taky rok, fakt nevím a aby potom nový chladič skončil s autem na šrotaku, to jsou tepr vyhozený peníze. Planovat že auto budu mít aspon 2 roky tak automaticky davam nový

Re: Burza náhradních dílu
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2011 06:24

Ja jen pridam zkusenost s pouzitymi chladici. Pokud ho nekdo skladuje bez vody delsi domu, rozeschnou se gumicky a chladic zacne automaticky tect.
To je treba duvod, proc bych byl pri nakupu pouziteho chladice hooodne opatrnej.

Re: Burza náhradních dílu
Autor: PetrStejskal (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2011 07:56

Rano sem volal na jeden chladič a pry je namontovaný jeste na autě, tak ho vymontuje a pošle mi fotky, tak předpokladam že fridex v něm je. Nechá mi tam tepl. čidlo i větrak a chce za něj 500 Kč. Asi do toho pujdu

Re: Burza náhradních dílu
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2011 08:22

Petr:
No já z vlastní zkušenosti můžu skoro říct, že tě ten novej, pro kterej nakonec stejně nasranej půjdeš do krámu, bude stát o 500 + dobírku víc smoking smiley...
Jsou fakt díly, na kterých neušetříš...

Re: Burza náhradních dílu
Autor: PetrStejskal (IP zapsáno)
Datum: 22.09.2011 15:38

Nechme chladič chladičem a vratme se k tematu. Nezná někdo prosím nějakou burzu na naše pekáče, muže být i kousek od našich hranic PL,D,SK??? Díky moc



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **        **     **   *******   **     **  ******** 
 **        **     **  **     **  **     **  **       
 **        **     **  **         **     **  **       
 **        *********  ********   **     **  ******   
 **        **     **  **     **  **     **  **       
 **        **     **  **     **  **     **  **       
 ********  **     **   *******    *******   ******** 
Powered by Phorum.