www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
MONTÁŽ LPG BRNO
Autor: flecmen (IP zapsáno)
Datum: 02.02.2014 21:41

Zdravím pánové, jsem sice pasivní člen této komunity, nicméně jsem tu velmi často téměř denně, i když inkognito, a tak se tak nějak považuji za součást zdejší bandy. Proto jsem si řekl, že to zkusím. Nechci aby to vypadalo, že si zde jen dělám reklamu, jde spíše o fér nabídku. Už dloho provozuji LPG v mnoha autech, ale vždy byly "nějaké" potíže, když ne s autem, tak laxní mechanik, skoupý na slovo, nebo velká firma, kde jeden člověk auto přebíral, další montoval a třetí předával, takže také komunikace na pytel, možná znáte. Tak jsem se rozhodl, že si to budu dělat sám. Po nějakém vybírání kde se nechat vyškolit, jsem se rozhodl pro LOVATO, chtěl jsem začít něčím relativně kvalitním (zatím se vyhnout Polsku) ale také podle firmy co školí. No, a abych to, co jsem se naučil, co nejdříve a nejvíce utužil v paměti a i praxi, nabízím ve svém okolí (rodina, přátelé atd.), montáž LPG za zaváděcí cenu. V podstatě férové jednání, zájemce zasvětím do detajlů, dastane k nahlédnutí fakturu na materiál a za práci si budu účtovat ani ne polovinu, co si běžně účtují. Nechci zde plácat cenama, proto vše prosím přes mail (flecmen@seznam.cz), lépe telefon (608717624), nejlépe osobně (sdělím po telefonu) a požaduji férovost oboustrannou, tedy nešířit žádné ceny, nechci být "kurvič cen", to nemá rád nikdo. Jsem z Brna a ideální je osobní jednání, protože na vysvětlování a vybírání je toho dost. Pokud to uznáte za nevhodnou reklamu zde na fóru, klidně mě smáznite, nechci takto vystupovat, je to myšleno jako oboustranně výhodná nabídka pro toho, kdo zvažuje montáž LPG. Martin.

Re: MONTÁŽ LPG BRNO
Autor: Denisa M. (IP zapsáno)
Datum: 09.02.2020 16:51

Dobrý den, mám zájem o montáz lpg. prosím o kontakt na vás.mareckova

Re: MONTÁŽ LPG BRNO
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 11.02.2020 08:27

Dobrý den Deniso.

Sice příspěvěk na který reagujete, je dost staršího data, ale Vámi požadované kontakty tam jsou uvedené. Jak e-mail, tak číslo mobilu.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  **         ******   **    **  **     ** 
 **  **  **  **        **    **   **  **    **   **  
 **  **  **  **        **          ****      ** **   
 **  **  **  **        **           **        ***    
 **  **  **  **        **           **       ** **   
 **  **  **  **        **    **     **      **   **  
  ***  ***   ********   ******      **     **     ** 
Powered by Phorum.