www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Kabinový filtr Kadett
Autor: PaB (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2017 16:09

Ahojte, můžu se prosím zeptat? Nevíte náhodou někdo z vás, jak je to s kabinovým filtrem v Opel kadet? Fouká mi to do auta binec z venku a když jsem jej chtěl dnes vyčistit, tak jsem zjistil, že tam žádný není. Otázka je, jaký a kde případně koupit. Auto mám chvíli, tak se s ním teprve seznamuji. Auto je Opel kadet E 1.8i 66kW a motor C18NZ Díky za odpověď. Pavel

Re: Kabinový filtr Kadett
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2017 17:40

Kadett kabinovy filtr nema.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Kabinový filtr Kadett
Autor: PaB (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2017 18:06

Díky za odpověď. Tak že je to normální? Naproti v baráku dělají zateplení a já když jsem zapl ventilátor, tak jsem měl kabinu plnou polystyrénu :-) Ale i tak mě udivuje, že tam není, když otvor tam je a celkem v pohodě by se tam nějaký dát dal. Ale pokud ho Kadett teda nemá, tak to asi řešit nebudu :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         ********   ******    **     **  **    ** 
 **    **   **        **    **   ***   ***  **   **  
 **    **   **        **         **** ****  **  **   
 **    **   ******    **   ****  ** *** **  *****    
 *********  **        **    **   **     **  **  **   
       **   **        **    **   **     **  **   **  
       **   ********   ******    **     **  **    ** 
Powered by Phorum.