www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Při vypnutém motoru a vytaženém klíčku mi vrčí krokový motorek
Autor: Dall (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2005 11:21

Při vypnutém motoru a vytaženém klíčku mi vrčí krokový motorek.Přestane až když vytáhnu kablík co do něj vede nebo odpojim baterku. Zároveň mám problémy se startováním. startér se jen pootočí a je ticho.Přitom baterka(bezúdržbová s "okem") je OK.

Re: Při vypnutém motoru a vytaženém klíčku mi vrčí krokový motorek
Autor: Dall (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 05:47

Problém byl vyřešen.
Pokud se někdo setkéte sestejným chováním a máte občas problémy se startováním tak je v háji startér. Ten se roztočí ale pastorek se neposune.

Re: Při vypnutém motoru a vytaženém klíčku mi vrčí krokový motorek
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 06:15

a jak to všechno souviselo s krokovým motůrkem ?? asi by to chtělo prostříkat kontoxem všechny kostry na motoru a hlevně ten tlustý zemnící pásek na převodovce.

Re: Při vypnutém motoru a vytaženém klíčku mi vrčí krokový motorek
Autor: oplík.jeník (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 06:43

Tenhle problém dělá hlavní kostr mezi motorem a autem , a když byl ten starter špatnej tak si to bralo proud přes všechny přístroje, někdy svítěj světla a nebo u kadeta se spouštěj stěrače......Dall napsal:

>

Re: Při vypnutém motoru a vytaženém klíčku mi vrčí krokový motorek
Autor: Dall (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 12:37

no mě to vysvětlil svagr tak ze moturek vrcel protoze si auto myslelo ze je vlastne nastartovany protoze starter se tvaril jako sepnutej.

Re: Při vypnutém motoru a vytaženém klíčku mi vrčí krokový motorek
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 21:29

Hm, tak to je trochu divná teorie...no hlavně že je po problému..



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **    **  **    **  **     **  **     ** 
    **     ***   **  **   **    **   **   **     ** 
    **     ****  **  **  **      ** **    **     ** 
    **     ** ** **  *****        ***     **     ** 
    **     **  ****  **  **      ** **    **     ** 
    **     **   ***  **   **    **   **   **     ** 
    **     **    **  **    **  **     **   *******  
Powered by Phorum.