www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Jirkaa (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2005 13:19

Kolik stojí tesnění na kadetta 1.4i rok vyr:1990 na celí motor??Děkuji vám předem!!A co mám dělat když mi kadett žere motorovej olej dá se to nějak opravit?????

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tí
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2005 13:27

Když ti motor žere olej tak máš buď pryč kroužky, a nebo což je pravděpodobnější gufera na ventilech, jedno gufero stojí 120,- a je jich tam 8, při výměně musí dolů hlava, takže si připočti ještě 400,- za těsnění pod hlavou a 80,- za těsnění pod víkem.

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Jirkaa (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2005 13:53

A koli stojí ty pístní kroužky???

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Jirkaa (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2005 14:00

Takže oprava toho žrání oleje by mě stála kolik aji s kroužkama????A těsněním a výměnou všech gufer???DIK

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tí
Autor: Sam (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 06:24

Nevim kolik stojí kroužky na 1,4 já to dělal na kadetovi1,7D a jedna sada na válec vyšla na 500K tj celkem 2000K plus zbytek co psal vrabi.

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tí
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 07:09

Napřed si nech změřit kompresy, pokud bude dobrá tak to je buď jen kousnutý stěrací kroužek a nebo ty ventily. Pokud to budou kroužky (malý tlaky) tak pokud by sis to neměmil sám tak je levnější koupit jiný motor.

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Rom@n (Kadett C16NZ) (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 11:17

Kroužky na C14NZ stojí 1500kč jedna sada na válec, je lepší si změřit tlaky (za tepla i za studena), pokud budou OK, tak bych zkusil ty těsnění na ventilech,v auto Kelly stojí 1ks asi 80kč, pokud ne,koupil bych raději jiný motor. Kdybys chtěl,mám jeden C14NZ (lehce upravený) v garáži, nebo C16NZ v TOP stavu ještě na autě,tak že není problém vyzkoušet.

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 13:20

A v jakým je stavu ten motor ten co máš v garáži??A kolikátka to je 1.4i??Nebo neco jiného.A kolik bys zaněj tak chtěl???A odkud jsi???NAPIS MI PROSIM

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 15:16

Odpověď i s fotkou máš na mailu

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 16:28

A ještě prosím kolik to tak jede asi??A nevíš jak to je s přepisem motoru???Jo a určite se ti osvu

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 17:02

Odpověď máš na mailu

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 17:34

Mě nic na email nedošlo!!!

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 17:35

Píšu ti taky na email!!

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 17:43

Já tam mám 4 kvalt myslíš že by to tam šlo ten pětikvalt?????Já tomu nerozumím tak promiň že se ptám tak blbě!!!!!!!!!A ten motor by byl aji s převodovkou??Dištak se podívej aji na email poslal jsem ti tam pár emailu.

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 05:09

Přišel Ti dneska mail?

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tí
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 05:28

Pětikvaltová převodovka jde bez problémů zaměnit za čtyřkvalt (a naopak), jen se musí ubrousit doraz na šaltpáce. Ohledně přepisu motoru, zajdi si na OÚ a nech si vymáznout číslo motoru z evidence, pak tam můžeš dát jakýkoli motor shodného typu a nemusíš nikde nic hlásit.

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 13:15

Jo došel mi email!!Dík už jsem ti psal další email!!

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 14:33

POSLAL JSEM TI EMAIL!!!!!TAK SE PODIVEJ PROSIM!!

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 17:51

Odpověď i s telefonem máš na mailu

Re: Kolik stojí tesnění na kadetta na celí motor??žere mi motorovej olej co s tím??
Autor: Venca (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2005 22:17

Rom@n Kadett C16NZ >Pisu ti jestli mas jeste ten motor na prodej co tam nabizys C16NZ v tom aute a jaka je cena.Dik Venca

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   *******   **         ********  ********  
 ***   ***  **     **  **    **   **        **     ** 
 **** ****  **         **    **   **        **     ** 
 ** *** **  ********   **    **   ******    **     ** 
 **     **  **     **  *********  **        **     ** 
 **     **  **     **        **   **        **     ** 
 **     **   *******         **   ********  ********  
Powered by Phorum.