www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Vynechava motor ve vysokych otackach
Autor: Jano Slovensko (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2005 13:05

Pozdravujem kadetaci.Mám veľky problém s autom.Mám C16NZ a potreboval by som poradiť. Motor mi začal včera pri vysokých otáčkach akoby vynechávať. Tak dnes som vymenil sviečky pretože som si myslel že to bude asi týmto,ale motor vždy pracuje nepravidelne pri vysokých otáčkach.Mám nové zapaľ. káble, novú riadiacu a rozdeľovač.Neviem čo je s tým ak niekto už mal takúto skúsenosť tak mi napíšte prosím.
Jano

Re: Vynechava motor ve vysokych otackach
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2005 13:46

Jano, nadpis !!!!!!!!!!!! pomoc !!!!!!!!!!!! NIKOMU NIC NEREKNE !!!

Proto jsem ho zmenil na tento. Chapu ze mas pomerne zavazny problem, ale jiste zasady na tomto foru je treba dodrzovat !

Re: Vynechava motor ve vysokych otackach
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2005 13:50

Vzhledem k tomu ze vim co uz jsi vsechno povymenoval, napada me samotny vstrikovaci ventyl, nebo palivove cerpadlo, ktere nestaci davat benzin ve vysokych otackach. Nezda se Te ze je hlucne??
Problem by mohl byt i v palivovem filtru, popripade v palivovem potrubi, ktere muze prisavat nekde vzduch.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **      **  ********   **         ******** 
 **     **  **  **  **  **     **  **    **   **    ** 
 **     **  **  **  **  **     **  **    **       **   
 ********   **  **  **  ********   **    **      **    
 **         **  **  **  **         *********    **     
 **         **  **  **  **               **     **     
 **          ***  ***   **               **     **     
Powered by Phorum.