www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Nové výfukové potrubí
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2005 13:07

Sháním dobrého mechanika na vyrobení výfukového potrubí od konce svodů až po zadní tlumič. Tedy od konce svodů bude pletenec (pružný spoj) pak trubka a na konci koncový tlumič. Znáte nekoho v Praze kdo má dílnu, čas, šikovné ruce a hlavně ochotu udělat to? Díky

Re: Nové výfukové potrubí
Autor: Koubajz (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2005 17:05

A Kubas Ti to neudela? Vzdyt vyfuky dela. Sam se s nim na tom domlouval.

Re: Nové výfukové potrubí
Autor: Peta (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2005 20:25

Remus ci sebring maji primo ten svod od katru az ke koncovce a bez tlumice.

Re: Nové výfukové potrubí
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 26.07.2005 05:17

V Ml.Boleslavi dělá chlap celé nerez výfuky pro seriové a závodní auta přímo na míru. info na: [sweb.cz]

Re: Nové výfukové potrubí
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 26.07.2005 08:16

koubajz > Tak jsem volal Kubase a domluvili jsme se ze by to udelal. Ten kluk je fakt zlatej :-)

peta > koukukal jsem na to a ta trubka od remuse stoji 2.800 a samotnej remus tlumic spocitanej na C20XE motor je za 8.300,- To je moc.

Rom@n > diky za info!

Re: Nové výfukové potrubí
Autor: Koubajz (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2005 05:36

Demure: ja vim,ze je zlatej.Uz konecne musim zprovoznit auto a nasetrit prachy,abych mu to tam mohl dovezt.A taky si nechvas delat 50mm bez tlumicu?

Re: Nové výfukové potrubí
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2005 09:07

Koubajz > S tlumicema, páč to bez nich bere krouták moc dolu... Takze bych ztrácel výkon v kopci, ale Kubas me premlouva at tam dam jen stredni dil na konec, misto koncoveho.

Re: Nové výfukové potrubí
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2005 12:22

All > Tak jsem to udělal takhle: Od svodů je trubka pod celym autem až na konec, kde je tlumic a to je vse. Má to zvuk jako kráva. Kovovej, praskavej, super rachot :-) za den to bylo hotovy a ještě jsem to natřel barvou na vyfuky.

Re: Nové výfukové potrubí
Autor: Koubajz (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2005 16:06

A na kolik Te to vyslo?

Re: Nové výfukové potrubí
Autor: Mirek (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2005 06:35

Koubajz > to se nedá říct. Material jsem mel zadarmo od známého, práci od kámose taky vzájemnou výpomocí a neco jsem si taky na to m zavaril sám... Takze neumim rict kolik to ve skutecnosti stálo. Ale Kubas by ti to povedel, ten by to nejak spocital, kolik je realna cena.

Re: Nové výfukové potrubí
Autor: Koubajz (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2005 18:31

Me to Kubas pocital asi na 5tis. i s materialem a praci.Tak nevim jestli je to dobra cena ci ne.

Re: Nové výfukové potrubí
Autor: Mirek (IP zapsáno)
Datum: 04.08.2005 07:56

Je to rozhodne dobra cena. U 2Mmotorsport za to chtej 26.000,- Výfukář z Mlade Boleslavy za to chce 13.000 a jestli Kubas chce jen 5.000,- tak neni co řešit...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **    **  ********  **    ** 
 **     **   **  **   ***   **  **        **   **  
 **     **    ****    ****  **  **        **  **   
 *********     **     ** ** **  ******    *****    
 **     **     **     **  ****  **        **  **   
 **     **     **     **   ***  **        **   **  
 **     **     **     **    **  **        **    ** 
Powered by Phorum.