www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
C20XE ala traktor
Autor: Barthez (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2005 05:32

Tak mam takovej dojem, ze mi muj motor dost jasne naznacil, ze na me kasle. O vikendu, kdyz jsem jel se projed. Podotykam, ze jsem mu vubec nedaval. Cca 2500 ot/min na 5ku. Tak jsem zacal mit pocit ztracejiciho vykonu. Tak jsem podrazoval podrazoval az jsem zastavil. Motor drzi na volnobeh bez problemu 1000ot/min, ale jde jak traktor. Rekl jsem si ok. Tak se nato podivam. Dopadlo to tak, ze jsem vymenil rozdelovac, kryt rozdelovace, palec, kabely, civku, vstriky (zkontroloval rozprach), sundal ven.viko a zkontroloval vacky a hydrostely, zkontroloval rozvody (v pohode), cidla klepani, no proste vse co me napadlo. Zajimave je, ze kdyz vytahnu prvni 2 kabely od leva od vackovejch kol, tak se beh motoru vubec nezmeni (asi bezi na 2 hrnky). Mam uz jen 2 veci co mutou bejt v kelu. Bud mi dal nekdo do benzinu nejake sracky (coz neni problem - mam rozbyte vicko) a nebo je neco s hlavou.

MA OTAZKA JE :

NAPADA VAS NECO CO BY TO JESTE MOHLO BEJT NEZ SVRHNU HLAVU? MATE NEKDO S NECIM ASPON PODOBNYM ZKUSENOSTI?

Re: C20XE ala traktor
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2005 05:41

jediný co mě napadá je nechat změřit tlaky ve válcích a pak se uvidí, je to levnější a jednodušší než sundavat hlavu

Re: C20XE ala traktor
Autor: Barthez (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2005 06:30

Dobrej napad. To jsem chtel udelat vcera, ale nesehnal jsem nikde merak na tlaky na 16V. Svicky jsou dost hluboko.

Re: C20XE ala traktor
Autor: Ivan C20NE -> 20NE (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2005 14:12

A svíčky ? :-)

Re: C20XE ala traktor
Autor: Libor (IP zapsáno)
Datum: 09.08.2005 18:00

Ty nepoznas jestli ti jede na 2 valce ci ne?
Pak to vrci jak traktor...

Re: C20XE ala traktor
Autor: Barthez (IP zapsáno)
Datum: 11.08.2005 05:34

Libor :

Ne nepoznam. Protoze smes a jiskra tam jde, takze se tam neco musi dit. Tak nemuzu rict ze jde na 2. Jen popsat k necemu jak se to chova.

:-)

All: Uz je to vyresene....... :-)

Re: C20XE ala traktor
Autor: jarek (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2005 22:17

a co tomu teda BYLO?

Re: C20XE ala traktor
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 08:49

Co to teda bylo?



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **          ******   ********   **    **  **      ** 
 **    **   **    **  **     **  ***   **  **  **  ** 
 **    **   **        **     **  ****  **  **  **  ** 
 **    **   **        **     **  ** ** **  **  **  ** 
 *********  **        **     **  **  ****  **  **  ** 
       **   **    **  **     **  **   ***  **  **  ** 
       **    ******   ********   **    **   ***  ***  
Powered by Phorum.